کد خبر: 645525 A

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور:

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در راس هیاتی از فرودگاه بین‌المللی پیام بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، مه آبادی امروز به همراه مدیرعامل، هیات مدیره و مدیران ارشد فرودگاه بین المللی پیام از ترمینال مسافری، سطح پروازی باند، پروژه آسفالت ریزی باند، فضای استریپ پروازی، سطوح اپرون فرودگاه، تجهیزات روشنایی اپرون، محل پارک پوزیشن هواپیما، تجهیزات اطفا حریق فرودگاه و ساختمان ایمنی زمینی و آتش نشانی بازدید به عمل آورد.

مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های ایران در حاشیه این بازدید، گفت: اطلاعات خیلی خوبی را شنیدیم و شاهد تحولات خوبی بودم و امیدوارم که برنامه های فرودگاه بین المللی پیام به سرعت اجرا شود چرا که مسافری شدن این فرودگاه یک رویداد بزرگ است. 

وی افزود: مجموعه پیام با پذیرش پروژه مسافری کردن فرودگاه، فداکاری کرده و به نفع مردم قدم بر می دارد چرا که این امر مستلزم سرمایه گذاری بالا، پذیرش مشکلات متعدد و مسئولیت پذیری فراوان است.

مه آبادی تصریح کرد: مقامات محلی استان البرز باید همکاری خود را با پیام بیش از پیش افزایش دهند چرا که مدیران و همکاران این مجموعه خدمتی مازاد بر مسولیت تعریف شده خود ارائه می دهند و این یعنی با شرایط موجود در حال فدارکاری هستند.

مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران درباره استانداردهای مسافری شدن فرودگاه پیام گفت: مسلما تغییر کاربری فرودگاه تمامی استانداردهای ناظر بر فرودگاه را تغییر خواهد داد. همچنین با این تغییر باید در جهت ایمنی پروازها، استاندارهای ایکائو موبه مو لحاظ شود.

مه آبادی در پایان ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در فرودگاه بین المللی پیام، اظهار داشت: الحمدالله سرعت انجام کارها، ایجاد زیرساخت ها و اصلاحات صورت گرفته که توسط سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ شده بود، تحسین برانگیز است و امیدواریم این توان مدیریتی بعد از مسافری شدن نیز ادامه یابد.

استان البرز فرودگاه پیام البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر