کد خبر: 645326 A

با هدف حفاظت از محیط‌زیست برگزار می شود؛

سرپرست انجمن اتومبیلرانی و موتور سواری هیات کارگران استان البرز از مشارکت این انجمن با کمیته حفاظت از محیط زیست، کمیته آفرود، کمیته کلاسیک، کمیته امداد و نجات در اجرای طرح حمایت از حیوانات آسیب دیده، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، میثم اکبرپور، گفت: یکی از اهداف بزرگ انجمن اتومبیلرانی و موتورسواری هیات ورزش کارگران استان البرز، ارائه خدمات ویژه و ارزنده در راستای حفظ و حراست از محیط زیست و منابع طبیعی، است.

وی افزود: پس از برگزاری همایش پاکداشت طبیعت و طرح مهرورزی طبیعت که به بهترین شکل برگزار شد، این بار در راستای حمایت و نگهداری از حیوانات آسیب دیده بومی و خیابانی، گامی ارزشمند برمی داریم.

سرپرست انجمن اتومبیلرانی و موتور سواری هیات کارگران استان البرز در خصوص اجرای این طرح افزود: به وفور مشاهده می شود حیواناتی که سانحه دیده و یا مورد ضرب و شتم انسان‌ها قرار گرفته و دچار معلولیت‌های مختلف شده اند، بی پناه در معابر شهر، سرگردان و رها شده هستند و شهروندانی نیز هستند که در نقاهتگاهی به این حیوانات آسیب دیده خدمت رسانی می‌کنند.

وی ادامه داد: در این راستا کمیته حفاظت از محیط زیست با همکاری کمیته آفرود، کمیته کلاسیک، کمیته امداد و نجات و انجمن اتومبیلرانی و موتورسواری استان البرز، طرح‌حمایت از حیوانات آسیب دیده را برگزار می‌کند تا بتوانیم در حد امکان نیازهای این نقاهتگاه را مرتفع کنیم و دوستداران حیوانات که در این خصوص قصد مشارکت و حمایت دارند چه از لحاظ مالی و تامین تجهیزات، می‌توانند شخصا در روز همایش در مکان مورد نظر، حضور داشته باشند. 

اکبرپور گفت: از تمام گروه های دو دیفرانسیل و کلاسیک، دعوت می‌شود تا در این امر انسانی و خداپسندانه شرکت نمایند لذا گروه ها و کمیته هایی که قصد همکاری در این طرح ارزشمند را دارند می توانند برای هماهنگی بیشتر با شماره ۰۹۱۲۷۲۰۵۰۹۷ تماس حاصل کنند.

استان البرز حیوانات آسیب دیده انجمن اتومبیلرانی و موتورسواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر