کد خبر: 644866 A

هدف گذاری برای ایجاد 12 هزار شغل در بخش صنعت، معدن و تجارت اردبیل

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: ایجاد ۱۲ هزار شغل در بخش صنعت معدن تجارت هدفگذاری شده است.

به گزارش ایلنا، بهمن حسین زاده در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مشگین شهر  اظهار کرد: از 20 هزار شغل که در استان ایجاد می شود 12 هزار شغل در بخش صنعت، معدن و تجارت هدفگذاری شده و از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) نیز انتظار می رود  برای تحقق برنامه های اشتغال در استان اردبیل  سرمایه گذاری نماید.

وی با بیان اینکه  سهم بخش گردشگری با مطالعه 24 طرح  اشتغال زایی در این حوزه بصورت ویژه در نظر گرفته شده است، افزود: با ابتکار استاندار اردبیل و ارائه ایده زمستان بیدار توسعه صنعت توریسم و گردشگری استان که از ظرفیت بالای اشتغال برخوردار است برنامه ریزی شده است .

معاون استاندار اردبیل پرهیز از خام فروشی و ایجاد ارزش افزوده محصولات تولیدی استان به ویژه در بخش کشاورزی را از دیگر برنامه های توسعه اقتصادی و ایجاد درآمد عنوان کرد.

حسین زاده با اشاره به وجود 65 هزار بیکار در استان ، ابراز امیدواری کرد با تحقق برنامه های اشتغال اردبیل 1400 شاهد حل معضل بیکاری در استان اردبیل باشیم.

اشتغال اردبیل مشگین شهر بهمن حسین زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر