کد خبر: 644636 A

رضا رحمانی:

معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اهتمام استاندار البرز در این استان بیشتر از میانگین کشوری مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عملیاتی شده که از سایر استان‌ها نیز چنین انتظاری وجود دارد.

به گزارش ایلنا، رضا رحمانی امروز در مراسم روز صنعت و معدن که در استان البرز برگزار شد با بیان اینکه البرز مسائل و موانع متمایز نسبت به سایر استان‌ها دارد، افزود: بر این باوریم مدیریت صحیح در البرز بر کل سیاست‌های کشور تاثیر جدی دارد.

وی ادامه داد: از البرز انتظار می‌رود در هر شرایطی محور باشد و تشکل‌های تولیدی و صنعتی در راس امور ارتباط موثری با دولت داشته باشند.

رحمانی گفت: هر تصمیمی که در دستور کار داریم برای حل موانع و تسهیل در امور تولیدکنندگان و صنعتگران است و حمایت از حضور فعال تشکل‌ها به جد در برنامه‌ها قرار دارد.

وی افزود: بخشی از امور برای برون رفت از مشکلات کنونی مربوط به دولت است ولی اکنون تشکل ها نقش تعیین کننده ای ایفا می کنند.

این مسئول با اشاره به برنامه‌های دولت برای حوزه صنعت و معدن اضافه کرد: ۹ پروژه ویژه در حوزه وزارت صمت تعریف شده که هدف اصلی آنها ایجاد اشتغال است.

وی گفت: در کشور ما از مواد معدنی تا محصول نیاز به برنامه ریزی دارد که بخشی از این برنامه ها از تیر ماه امسال اجرایی شده است.

معاون وزیر صمت افزود: کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید را در استان ها داریم که با مصوبه دولت تدبیر و امید اجرایی و در مجلس به قانون تبدیل شد.

وی عنوان کرد: البرز در کارگروه های حمایت از تولید، دارای رتبه های برتر کشوری است و در این راستا بخوبی عمل کرده است.

رحمانی گفت: انتظار می رود در دوره جدید نیز البرز همچنان در این اقدام و در حمایت از تولید پیشتاز باشد.

وی افزود: بیشترین مشکلات در حوزه بانک ها بوده که با توجه به این امر مصوباتی نیز در خصوص حمایت از تولید تهیه و تدوین شده است. در رفع محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتر برای البرز حمایت لازم را خواهیم داشت.

استان البرز شهر کرج معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر