کد خبر: 643797 A

در گفت و گو با ایلنا اعلام شد:

رئیس شعبه تامین اجتماعی لامرد از ارتقاء این شعبه به تیپ ۳ خبر داد و گفت: ۳۵۰۱۳ نفر اعم از اصلی و تبعی تحت پوشش شعبه تامین اجتماعی لامرد هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد، «عیسی حسینی» رئیس شعبه تامین اجتماعی شهرستان لامرد، ضمن گرامیداشت هفته تامین اجتماعی (۱۹ الی ۲۵ تیرماه) و تشکر از زحمات کارکنان تامین اجتماعی لامرد در ارائه خدمات به افراد تحت پوشش سازمان، افزود: ۱۴۰۶۸ نفر بیمه شده اصلی و ۳۵۰۱۳ نفر اعم از اصلی و تبعی تحت پوشش شعبه تامین اجتماعی لامرد هستند.

رئیس شعبه تامین اجتماعی لامرد با ارائه گزارشی در یک سال منتهی به سال ۹۶ گفت: ۹۵ میلیارد و ۵۵۲ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۲۰۰ ریال مستمری به مستمری بگیران تامین اجتماعی، ۲۱ میلیارد و ۸۷۸ میلیون و ۹۶۱ هزار و ۲۱۳ ریال بابت بیمه بیکاری به مقرری بگیران و ۷ میلیارد و ۴۶۳ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۸۱۱ ریال تعهدات کوتاه مدت به بیمه شدگان این شعبه پرداخت شده است.

حسینی در ادامه از راه اندازی سامانه های الکترونیک بازرسی و نام نویسی در این شعبه خبر داد.

رئیس شعبه تامین اجتماعی لامرد گفت: با توجه به رونق صنعتی در منطقه و افزایش تعداد بیمه شدگان شعبه لامرد و در همین راستا؛ پیگیری هایی از طریق جناب آقای دکتر علوی نماینده محترم مردم لامرد و مهر در مجلس انجام گرفت و با حمایت مسئولان سازمان و اداره کل تامین اجتماعی نیز شعبه تامین اجتماعی لامرد از تیپ ۴ به ۳ ارتقاء یافت که تحقق این مهم نقش بسزایی در توسعه خدمات به افراد تحت پوشش سازمان در شهرستان لامرد خواهد داشت.

وی در پایان گفت: ارتقاء درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی لامرد به پلی کلینیک در سال جاری از مهمترین پیگیری‌های نماینده مردم لامرد و مهر در دوره دهم مجلس بود که تقویت درمانگاه می تواند به حوزه وصول مطالبات سازمان کمک کند و از سویی رضایت مندی هرچه بیشتر افراد تحت پوشش را به همراه خواهد داشت.

عیسی حسینی

خبرنگار: مرتضی عبداله زاده

استان فارس عیسی حسینی - رئیس شعبه تامین اجتماعی لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر