کد خبر: 642268 A

سرهنگ گودرزی خبر داد:

رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد به‌منظور روان‌سازی ترددها، محدودیت ترافیکی از فردا در جاده کرج - چالوس اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رضا گودرزی خاطرنشان کرد: از ساعت 16:00، روز دوشنبه 18تیرماه تا ساعت 24:00 همان روز تردد وسایل نقلیه از "کرج" به سمت "مرزن‌آباد" ممنوع است.

رئیس پلیس راه البرز افزود: همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت 19:00 روز دوشنبه 18 تیرماه تا زمان تخلیه بارترافیکی از "مرزن آباد" به سمت "کرج" یک طرفه خواهد بود.

گودرزی با بیان اینکه در این مدت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است، تصریح کرد: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.

به گفته وی، این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران در حال بازگشت از سفر در این مسیر اجرا خواهد شد و به رانندگان توصیه می شود که علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

رئیس پلیس راه البرز گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

گفتنی است، استان البرز یک هزار و 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است و نیمی از جاده 160 کیلومتری "کرج - چالوس" درحوزه استحفاظی استان البرز قرار دارد.

محدودیت ترافیکی پلیس راه البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر