کد خبر: 641298 A

محمدعلی نجفی:

استاندار البرز گفت: تمام توان خود را برای پاسخ به مطالبات مردم به‌کار گرفته‌ایم.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی امروز در مراسم افتتاح فاز یک تصفیه‌خانه اضطراری آب‌شرب شهر جدید هشتگرد که با حضور قائم مقام وزیر نیرو برگزار شد با اشاره به شرایط خاص کشور و انتظارات و مطالبات مردم افزود: حضور و دغدغه مندی مسئولان از بدو انقلاب تاکنون، باعث شده مردم همواره از خدمتگزاران خود انتظار و توقع داشته باشند.

وی به اقدامات و برنامه‌های خوبی که در شهرستان ساوجبلاغ صورت گرفته اشاره کرد و ادامه داد: در تمامی بخش‌های ساوجبلاغ طرح‌ها و برنامه‌های بسیاری پیگیری شده و اعتبارات ملی بسیاری نیز به این‌سو روانه شده است.

نجفی با بیان اینکه مسئولان در سایه همراهی مردم برنامه‌ها و اهداف دولت پیش می‌رود، گفت: برخلاف تعاملات موجود، تنگناهایی وجود دارد که نیازمند حضور پررنگ مسئولان کنار مردم و شنیدن دغدغه‌های آنها است.

وی با تاکید بر اینکه باید تمام زمان و توان ما در خدمت مردم باشد، افزود: به عنوان خدمتگزاران مردم، باید در مجامع عمومی و ملاقات‌های مردمی حضور موثر و فعال داشته باشیم.

استاندار البرز با بیان اینکه مشکل کمبود آب شرب مهمترین درخواست مردم بخصوص در حوزه ساوجبلاغ است، اضافه کرد: بر این اساس اهتمام ویژه ای برای تامین آب شرب شهرجدید هشتگرد صورت گرفته است.

وی گفت: در شرایط کنونی عده‌ای با سیاه‌نمایی درصدد کاهش ارزش‌های خدماتی که مسئولان به مردم ارائه می‌دهند، بر خواهند آمد.

نجفی با اشاره به اقداماتی که برای تسریع پروژه ادامه بزرگراه همت صورت گرفته، افزود: تامین نقدینگی بسیار سخت است و برای رفع مشکل معارضان جلسات و دیدارهای بسیاری انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون برای برون‌رفت از مشکلات نیازمند صرفه‌جویی هستیم و مسئولان باید الگوی مردم در این راستا باشند.

استاندار البرز با بیان اینکه ما در شرایط جنگ اقتصادی تمام عیار با آمریکا و متحدانش هستیم، گفت: در این جنگ فرصتی برای اصلاح الگوهای اشتباه مصرف داریم که باید مغتنم بدانیم.

استاندار البرز تامین آب شهرجدید هشتگرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر