کد خبر: 641048 A

سرهنگ گودرزی مطرح کرد:

رئیس پلیس راه استان البرز از اجرای محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رضا گودرزی گفت: به‌منظور تأمین نظم و امنیت در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان البرز محدودیت‌های ترافیکی اجرا می‌شود.

وی گفت: علاوه بر ممنوعیت تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 6  صبح روز شنبه (19تیرماه) از محورهای "کرج - چالوس"، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت نیز از محور مذکور ممنوع است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 24 روز جمعه (15 تیرماه) از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ گودرزی اظهار کرد: تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز دوشنبه (18 تیرماه) از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس پلیس‌راه استان‌البرز خاطرنشان کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 به صورت شبانه روز، پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به حادثه دیدگان است.

پلیس راه محدودیت ترافیکی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر