کد خبر: 639740 A

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: دوره آموزشی طرح توان افزایی بانوان سیستان وبلوچستان آغاز شد.

فاطمه فاضلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: مرحله نخست این طرح از امروز به مدت پنج روز و ۳۶ ساعت آموزش آغاز شده است.

این مقام مسوول هدف از اجرای این طرح را اهمیت افزایش مشارکت بین جوامع محلی و فعال کردن این بخش در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد.

 فاضلی افزود: بانوان فعال از ۲۰ سازمان مردم‌نهاد و مشاوران امور بانوان فرمانداری‌های ۱۹ شهرستان سیستان و بلوچستان در این دوره آموزشی حضور دارند.

وی اظهار داشت: توان‌افزایی و ارتقای تاب‌آوری اجتماعی در جوامع محلی و تقویت تعاملات اجتماعی در جوامع محلی با هدف عبور از چالش‌های اجتماعی و محیطی از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بر لزوم تعامل مشارکت و همکاری با نماینده عالی دولت تاکید و افزود:‌ باید در رسالت ملی کاهش آسیب‌های اجتماعی کوشا باشیم و براساس فرمایشات امام راحل که رمز پیروزی انقلاب را انسجام و یکپارچگی عنوان کردند بر وحدت نه تنها در حد شعار بلکه در فضای حقیقی که اجتماع گسترده ی ماست گامی مهم و ماندگار برداریم و تلاش مضاعف کنیم.

آسیب های اجتماعی سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر