کد خبر: 638548 A

در دیدار با آیات عظام مظاهری و طباطبایی‌نژاد؛

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت : در طی نیم قرن تلاش و افتخارآفرینی این شرکت ، علاوه بر اشتغال زایی در عرصه های مختلف، صنایع زیادی در کشور با همت ذوب آهن اصفهان رشد و توسعه یافته اند .

به گزارش ایلنا از اصفهان، مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به منظور دیدار و بهره گیری از رهنمودهای ارزشمند آیات عظام ، حضرت آیت ا... مظاهری از مراجع تقلید (رییس حوزه علمیه اصفهان) و حضرت آیت ا... طباطبایی نژاد ( نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان)  به طور جداگانه با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حضرت آیت ا...مظاهری با تبریک انتصاب مهندس یزدی زاده به عنوان مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان گفت: این مجتمع بزرگ صنعتی به عنوان یک صنعت مادر و بزرگ و نقش آفرینی آن در عرصه های مختلف در طی پنجاه سال فعالیت، یکی از افتخارات نظام و کشور است و تاکنون در جامعه بسیار تاثیرگذار و مفید بوده و تولید و اشتغال آن نیز باید حفظ شود .

وی با بیان برخی از مشکلات و تنگناهای اقتصادی در کشور و صنعت و ضرورت توجه به کارکنان سخت کوش ذوب آهن گفت : همان طور که خداوند طی چهل سال گذشته نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مقابل تهدیدهای دشمن حفظ نموده ، با امید ،  همت و تلاش همه آحاد ملت و لطف خداوند می توان بر مشکلات موجود پیروز شد .

حضرت آیت ا... مظاهری تصریح کرد:  تنها راه نجات از مشکلات ، صبر ، استقامت و پشتکار است و امیدواریم با تلاش مدیران کارخانه،ذوب آهن اصفهان بتواند به قله های افتخار و جایگاه واقعی خود دست یابد .

آب طبق دستورات اسلام ، جزء انفال و متعلق به همه  مردم و جامعه است

در دیدار جداگانه دیگری آیت ا... طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان نیز با ابراز خرسندی از انتصاب مهندس یزدی زاده گفت: باعث خوشحالی است که ایشان در راس این مجموعه بزرگ صنعتی انتخاب و انتصاب شده است . وی نقش ذوب آهن در اقتصاد و توسعه صنعت و اشتغال زایی را بسیار مهم ارزیابی نموده و یادآور شد : اشتغال 14 هزار نفر بطور مستقیم و هزاران نفر به طور غیر مستقیم، دستاورد بزرگی است که باید این موضوع مهم در ذوب آهن مورد توجه ویژه قرار گیرد .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان با اشاره به بحران کم آبی و اثرات مخرب آن بر اصفهان و صنعت گفت: آب یک مشکل اساسی در استان اصفهان است و متاسفانه درگذشته رودخانه زاینده رود خوب مدیریت نشده است و اینجانب نیز با جدیت این موضوع مهم را پیگیری نموده و از مسئولین کشوری و استانی و متولیان آب می خواهم که با ارائه راهکارهای لازم ، مشکلات کم آبی در اصفهان را پیگیری و حل نمایند .

وی گفت: آب طبق دستورات اسلام ، جزء انفال و متعلق به همه مردم و جامعه است و باید برای همه مردم درست مدیریت شود. وی در بخش دیگری از سخنانش درست و صحیح خرج نمودن در اقتصاد و درآمدهای حاصله را عنوان کرد .

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با همت ، تلاش و توجه به کارکنان و رعایت حقوق بازنشستگان عزیز ، صنعت کشور و ذوب آهن بتوانند بر مشکلات پیروز و سربلند شوند .

در این دو دیدار مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ضمن ارائه گزارش کوتاهی از دستاوردها و تنگناهای موجود در ذوب آهن گفت : در طی نیم قرن تلاش و افتخارآفرینی این شرکت ، علاوه بر اشتغال زایی در عرصه های مختلف ، صنایع زیادی در کشور با همت ذوب آهن اصفهان رشد و توسعه یافته اند .

وی از جمله عوامل نرسیدن ذوب آهن به اهداف خود را، عدم برخورداری از یارانه انرژی، نیروی انسانی مازاد، و بحران آب ذکر نمود و گفت: مدیریت شرکت با بهره گیری از همه توانمندی ها و حفظ اشتغال نیروی انسانی موجود در جهت حل مشکلات و عبور از تنگناها و رشد و تعالی شرکت تلاش خواهد کرد.

وی افزود : با همت و سخت کوشی کارکنان شریف ذوب آهن به آینده این مجموعه بزرگ اقتصادی امیدواریم. مهندس یزدی زاده خواستار حمایت جدی و معنوی آیات عظام برای عبور از مشکلات و تنگناهای موجود شد .وی مهمترین هدف فعلی در ذوب آهن اصفهان را افزایش تولید و رسیدن به ظرفیت اسمی و ارائه راهکارهای لازم برای بحران آب ذکر کرد.

وی افزود : استفاده از پساب و فاضلاب شهری و صرفه جویی در مصرف آب نیز با جدیت در حال پیگیری  است .

اشتغال اصفهان حوزه علمیه ذوب آهن مدیر عامل شرکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر