کد خبر: 637426 A

برای نخستین‌بار انجام شد؛

برار نخستین بار در شهرستان پردیس بانوان علاقه‌مند به آموزش فوتبال می‌توانند با مراجعه به دفتر آکادمی توسعه فوتبال این شهرستان ثبت‌نام کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،دبیر هیات فوتبال شهرستان پردیس با اعلام این خبر گفت: با استقبال و درخواست‌های مکرری  که به مدرسه فوتبال شهرستان شد هیات فوتبال شهر تصمیم به برگزاری دوره‌های آموزش و تمرین فوتبال بانوان در زمین چمن با پوشش مخصوص برای بانوان شهرستان را آغاز کند.

مهدی لاله افزود: این کلاس‌ها در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان در روزهای فرد ویژه بانوان و زیر نظر مربی خانم برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی بانوان علاقه‌مند به یادگیری  فوتبال شاغل هستند و برگزاری کلاس‌ها به چه منوال خواهد بود، اظهار داشت: پس از تکمیل ثبت‌نام و به حد نصاب رسیدن لیست بانوان علاقه‌مند با توجه به شرایط زمانی داوطلبان ساعات کلاس‌ها اعلام خواهد شد.

لاله با تاکید به مهلت ثبت‌نام بانواند در آکادمی فوتبال پردیس یادآور شد: دهم تیرماه آخرین مهلت ثبت‌نام علاقه‌مندان به فوتبال در بخش بانوان شهرستان پردیس است و از آنجایی که کلاس‌ها به‌زودی برگزار می‌شود اولویت با بانوانی است که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

وی در پایان گفت: برپایی کلاس در زمین چمن و خارج از سالن سرپوشیده برای نخستین بار در این شهرستان اتفاق افتاده که با حمایت‌های شورای‌شهر پردیس، اداره ورزش و جوانان این امر برای بانوان فوتبال‌دوست نیز میسر شد.

شهرستان پردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر