کد خبر: 637425 A

سرهنگ حیدری خبر داد:

رئیس پلیس‌راه کرمانشاه با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی گفت: 90 تیم پلیسی در قالب گشت‌های محسوس و نامحسوس کنترل جاده‌های استان را برعهده دارند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد حیدری اعلام کرد: از اول تیرماه و همزمان با تعطیلات تابستانی، سفرهای برون‌شهری مردم نیز آغاز شده و در این میان راه‌های استان کرمانشاه پذیرای مسافران زیادی خواهد بود.

وی ادامه داد: برقراری ایمنی این سفرها برای پلیس‌راه یک ماموریت بسیار مهم تلقی می شود و در این راستا همکاران ما تمام توان خود را به کار می گیرند.

سرهنگ حیدری یادآوری کرد: پلیس‌راه استان کنار فعال‌سازی 90 تیم تحت عنوان کنترل محسوس و نامحسوس و گشت‌های ثابت و سیار با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای امنیت جاده های استان را برقرار خواهد کرد.

رئیس پلیس‌راه کرمانشاه متذکر شد: خط قرمز پلیس برای آن دسته از رانندگانی است که مرتکب تخلف شده و جان دیگران را به‌واسطه سرعت، سبقت‌ غیرمجاز و استفاده از تلفن‌همراه حین رانندگی به خطر می‌اندازند.

وی در پایان گفت: پلیس بدون هیچ‌گونه گذشتی با متخلفان برابر قانون برخورد کرده و حتی اگر لازم باشد نسبت به توقیف خودروهای متخلف اقدام می‌کند.

پلیس‌راه کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر