کد خبر: 637158 A

رئیس هیأت هندبال گیلان خبر داد:

رئیس هیأت هندبال گیلان گفت: اردوی تیم‌های هندبال کشورمان در روزهای ۱۷ تا ۲۱ تیرماه در آستارا برگزار خواهد شد.

به‌گزارش ایلنا از آستارا، یونس رنجکش در دیدار با رئیس‌هیأت هندبال استان‌گیلان گفت: آستارا از ظرفیت‌های خوبی برای میزبانی مسابقات کشوری و اردوهای تیم‌های ملی برخوردار است و تلاش خواهیم کرد تا از این فرصت ها برای برندسازی این شهرستان استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: توجه به توریسم ورزشی و جاذبه‌های گردشگری این بخش نقش مهمی در پویایی و شکوفایی اقتصادی منطقه دارد که سایر حوزه ها باید بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

وی ضمن تشکر از ریاست فدراسیون هندبال کشور گفت: آمادگی کامل برای همکاری در برگزاری اردوی تیم ملی هندبال کشور را داریم و از آن استقبال می‌کنیم و در این زمینه از اداره ورزش و جوانان و هیات هندبال شهرستان و استان خواستار برنامه ریزی و همکاری های لازم هستیم.

بهروز عباسی رئیس هیأت هندبال استان گیلان هم در این دیدار ضمن تقدیم درخواست ریاست فدراسیون هندبال کشور در زمینه پذیرش میزبانی اردوی تیم ملی در آستارا به فرماندار این شهرستان گفت: آستارا با توجه به مدیریت فرماندار این شهرستان جایگاه بسیار ارزشمندی در سطح ملی دارد.

وی ضمن تشکر از اقدامات فرماندار آستارا در زمینه همکاری و حمایت از تیم های ورزشی یادآور شد: ورزش هندبال در آستارا از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است که می‌تواند در سطح ملی و بین المللی درخشش داشته باشد.

وی اظهار داشت: در بخش بانوان نیز ورزشکاران خوبی در آستارا حضور دارند که این شهرستان می‌تواند میزبان بازیهای هندبال در سطح ملی باشد.

وی یادآور شد: اردوی تیم‌های هندبال کشورمان در روزهای ۱۷ تا ۲۱ تیرماه در آستارا برگزار خواهد شد.

گیلان آستارا رئیس هیئت هندبال گیلان هندبال گیلان ورزش گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر