کد خبر: 637145 A

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیکر 66 مسافر و خدمه سانحه هوایی تهران - یاسوج در شرایط تحویل به خانواده ها قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد، دکتر کامروز امینی با بیان اینکه آخرین نتایج آزمایشات بر روی نمونه بافت‌های انسانی، جمع بندی کدهای شناسایی و بررسی کارشناسی بر روی تمامی محموله‌های دریافتی اخذ شده است، گفت: پیکر کلیه جانباختگان سانحه هوایی تهران- یاسوج در شرایط تحویل به خانواده ها قرار گرفت.

امینی تصریح کرد: 61 پیکر تاکنون به خانواده ها تحویل شده و 5 پیکر دیگر نیز آماده تحویل است که طی روزهای آینده ضمن هماهنگی با خانواده های محترم تحویل خواهد شد.

وی ضمن عرض تسلیت مجدد به بازماندگان سانحه هوایی پرواز تهران- یاسوج و تقدیر از زحمات کلیه ارگان‌ها، نهادها و کارکنان پزشکی قانونی استان که در مدت بیش از چهار ماه تلاش شبانه روزی در جهت کاهش آلام خانواده های جانباختگان اقدامات موثری انجام دادند، اظهارکرد: پیکر تمامی ۶۶ مسافر و خدمه سانحه هوایی پرواز تهران - یاسوج در شرایط تحویل به خانواده ها قرار گرفته است که این اقدام متعاقب اخذ آخرین نتایج آزمایشات ژنتیک، جمع بندی بافت‌های انسانی و بررسی کارشناسی بر روی تمامی محموله‌های ارسالی انجام شده است.

این مقام اجرایی تاکید کرد: تصمیم‌گیری نهایی جهت پایان عملیات جستجو به‌عهده مدیریت بحران استان است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از مساعدت، همراهی و زحمات سایر مجموعه ها و نهادها از جمله مدیریت و کارکنان آزمایشگاه ژنتیک اداره کل پزشکی قانونی استان فارس، مجموعه قضایی استان در راس آنها رئیس کل و دادستان مرکز استان و شهرستان دنا، مجموعه مدیریت بحران استان در راس آنها استاندار و معاون عمرانی استاندار و مجموعه هلال احمر استان نیز قدردانی کرد.

استان فارس استان کهگیلویه و بویراحمد خانواده شبانه روزی سانحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر