کد خبر: 636804 A

از ششم تا نهم تیرماه

نهمین نمایشگاه دوسالانه صنعت برق اصفهان از ششم تیرماه آغاز می‌شود و به مدت چهار روز میزبان فعالان و علاقمندان صنعت برق کشور خواهد بود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، این نمایشگاه که تا نهم تیرماه ادامه خواهد داشت، به مدت چهار روز میزبان فعالان و علاقمندان صنعت برق خواهد بود و دستاوردهای آنان را در 9 هزار مترمربع فضای کل و 4170 مترمربع فضای نمایشگاهی به نمایش می‌گذارد.

استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، قزوین، البرز، مرکزی، گلستان و آذربایجان شرقی، 9 استانی هستند که 138 غرفه را در نهمین نمایشگاه دوسالانه صنعت برق برپا می‌کنند و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های مختلف را  در حوزه‌های لوستر، چراغ و لوازم روشنایی، انواع سیم، کابل و سایر تجهیزات برق و الکترونیک، انواع سوییچ و تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی، تابلو و تجهیزات برق صنعتی و تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه در روزهای ششم تا نهم تیرماه امسال و از ساعات 16 تا 22 در جوار پل شهرستان برای بازدید عموم مردم برپا خواهد بود.

توجه بیشتر به صنعت برق کشور، تبیین توانمندی‌های این صنعت در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه، شناخت زمینه‌های بالقوه همکاری و تعامل بین ایران و دیگر کشورها، افزایش راندمان تولید برق در نیروگاه‌های مختلف کشور، فراهم کردن زمینه صادرات برق به دیگر کشورها و معرفی تجهیزات نوین تولید برق، برخی از اهداف برگزاری نهمین نمایشگاه دوسالانه صنعت برق ایران است. همچنین برنامه‌ریزی برای بازدید هیئت‌های تجاری و بازرگانی، برگزاری چند کارگاه علمی و تخصصی و حضور تعدادی از مقامات کشوری انجام شده است.

 

 

 

 

آذربایجان شرقی برق صنعت نمایشگاه دوسالانه برق اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر