کد خبر: 636356 A

فرمانده انتظامی سیرجان خبرداد:

فرمانده انتظامی سیرجان از گروگانگیری مرد 49 ساله در این شهرستان خبرداد.

به گزارش ابلنا، سرهنگ ایران نژاد گفت: مرد 49 ساله زیدآباد که با تماس خانواده‌اش گزارش مفقود شدنش به پلیس مخابره شد، بعد از چند روز با تلاش پلیس سیرجان از دست گروگان گیران آزاد و در کمال سلامت به خانه برگشت.
 
فرمانده انتظامی سیرجان افزود: وی در باغی بیرون از شهر مشغول کشاورزی بود و تا پاسی از شب گذشته به خانه برنگشت تا اعضای خانواده‌اش با پلیس تماس گرفتند.
 
سرهنگ ایران نژاد گفت: چند کارگر اتباع بیگانه نیز در این باغ مشغول کار بوده‌اند ولی کسی سرنخ و ردپایی از این فرد نداشت.
 
وی بیان کرد: تحقیقات فنی پلیس آغاز و جلساتی هماهنگی نیز برگزار شد، اما چون تماسی از طرف گروگان‌گیران برقرار نشده بود در نتیجه موضوع پیچیده بود و تنها سرنخ موجود خروج یک خودرو پژو ناشناس از باغ بوده است که توسط کارگر اتباع بیگانه مطرح شد.
 
فرمانده انتظامی سیرجان از ادامه یافتن تحقیقات اطلاعاتی پلیس به شکل شبانه‌روزی تا روز جمعه گذشته خبرداد و تصریح کرد: با دستگیری یک تبعه افغانی با یک جرم مشخص، سرنخی از ماجرا به دست آمد و ماموران پلیس آگاهی سیرجان توانستند رد گروگان‌گیران را در یکی از شهرستان‌های همجوار به دست آورند.
 
ایران نژاد بیان کرد: با پیدا شدن سرنخ  بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس شب گذشته راهی شهر مورد نظر شده و در عملیاتی ضربتی اعضای باند که از اتباع بیگانه هستند را دستگیر و شهروند سیرجانی را آزاد کردند.
 
فرمانده انتظامی سیرجان گفت: گروگان‌گیران قصد برقراری ارتباط با خانواده این شهروند در روز‌های آینده و درخواست مبلغ ۳ میلیارد تومان را داشتند که در عملیات پلیس دستگیر و بازداشت شدند.

ایران خودرو شهروند فرمانده انتظامی ماموران پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر