کد خبر: 635639 A

رحمتی خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اردبیل از ساخت و نصب 2 پل عابرپیاده در محورهای نمین آستارا و اردبیل محدوده روستای قاسم قشلاقی خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی رحمتی در بازدید مراحل نصب پل عابر پیاده نمین گفت: برای ساخت این دو پل 650 میلیون تومان از محل اعتبارات سازمان راهــداری و حمــل‌ و نقــل جــاده‌ ای هزینه شده است.

وی افزود: پل عابر پیاده شهرستان نمین به طول 46 متر با ارتفاع 5/5 متر و دارای سازه ای قوی و بسیار محکم در مدت 4 ماه ساخته شده است.

عضو کمیسیون ایمنی راههای استان اردبیل با اشاره به فوت چند نفر از اهالی هنگام عبور از جاده بر اثر وقوع 3 تصادف و برخورد آنان با خودروهای عبوری طی سال‌های گذشته تصریح کرد: سال‌گذشته به مسئولان و مردم شریف شهرستان نمین قول دادیم که برای ایمنی تردد شهروندان پل ایجاد کنیم که خوشبختانه امروز با تلاش راهداران خستگی ناپذیر این مهم که جزء مطالبات اصلی مردم بود محقق شد.

عضو شــورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه براساس مصوبه شورای ترافیک استان ایستگاه پارک سوار که پیشتر در روبروی اداره راهداری نمین ایجاده شده به کنار پل عابرپیاده منتقل خواهد شد اظهار امیدواری کرد با استفاده ایمن و راحت اهالی از این پل دیگر شاهد بروز حوادث ناگوار در این محور نباشیم.

رحمتی گفت: علاوه بر ایجاد و نصب پل عابرپیاده اداره کل راهــداری و حمــل‌ و نقــل جــاده‌ ای استان اردبیــل در کنار پل غیر همسطح نمین اقدامات دیگری همچون تعمیر سیستم‌های روشنایی، زیباسازی‌محور، 4 لوب عملیات خاکبرداری ، تعمیر و نصب علائم و سایر اقدامات ایمنی و راهداری را نیز انجام داده است.

اردبیل پل عابر پیاده علی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر