کد خبر: 634361 A

فرمانده انتظامی خوزستان خبرداد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری قاتلان پسربچه سربندری که جسد سوخته‌اش در شهرستان خرمشهر کشف شد،خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا, سردار حیدر عباس‌زاده در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: از زمان کشف جسد سوخته پسر بچه دستورات ویژه ای جهت شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان به فرماندهان انتظامی شهرستان‌های خرمشهر و ماهشهر ابلاغ شد.

وی گفت: پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر با به‌کارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم با همکاری پلیس آگاهی ماهشهر پس از تلاش‌های مستمر موفق به شناسایی قاتلان در سربندر شهرستان ماهشهر شدند.

سردار عباس زاده افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی قاتلان که هر دو نفر زن هستند، در شهر سربندر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان خورستان با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به قتل ارتکابی اعتراف کردند و پرده از راز جنایت برداشته و از پیچیدگی جرم بر اساس اعترافات قاتلان برداشته شد.

عباس‌زاده گفت: دختر همسایه مقتول با یک دستگاه خودروی ۴۰۵ در حال خروج از پارکینگ با مقتول که پسر بچه ۷ ساله‌ای بود تصادف می‌کند و پس از تصادف همراه با زن دیگری مقتول را در صندوق عقب خودرو گذاشته و به سمت شهرستان خرمشهر انتقال می‌دهند و سپس برای گمراهی پلیس با کمال تاسف اقدام به آتش زدن جسد با بنزین می‌کنند. با اعترافات متهمان هر دو زن همراه با پرونده متشکله جهت رسیدگی تحویل مرجع قضایی شدند.

استان خوزستان جرم خودرو فرمانده انتظامی استان خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر