کد خبر: 634265 A

جانشین فرمانده انتظامی استان خبرداد:

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در درگیری مسلحانه بین اشرار مسلح و نیرو‌های پلیس یکی از اشرار مسلح به هلاکت رسید و ۲ نفر دیگر دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ احمد طاهری گفت: روز گذشته ماموران انتظامی پاسگاه شهید تردست شهرستان زاهدان حین گشت زنی در محدوده استحفاظی و منطقه گوربند به یک دستگاه پژو پارس با ۳ سرنشین مشکوک شده و دستور ایست دادند.
 
وی افزود: سرنشینان پژو پارس بدون توجه به دستور ایست پلیس، شروع به تیراندازی به سوی ماموران کردند که در این درگیری ماموران با تعقیب اشرار ضمن به هلاکت رساندن یک نفر از اشرار دو نفر دیگر از آنان را دستگیر کردند.
 
طاهری  تصریح کرد: ماموران در پاکسازی از منطقه درگیری موفق به کشف یک قبضه اسلحه کلاش، ۵ تیغه خشاب، یک قبضه اسلحه شکاری و تعداد ۳ تیغه چاقو شدند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با اخلالگران نظم و امنیت در چارچوب قانون برخورد می‌کند و از شهروندان خواست در صورت مشاهده فعالیت‌های مجرمانه و غیر قانونی توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ پلیس را مطلع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

استان سیستان و بلوچستان تیراندازی سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر