کد خبر: 634144 A

فرمانده انتظامی یاسوج تشریح کرد:

فرمانده انتظامی استانکهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ عملیات منسجم و هماهنگ در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد، اعضای باند سارقان و قاتل طلا فروش رضوی شهر یاسوج دستگیر شدند.

به‌گزارش ایلنا، سردار" مهدی انصاری" گفت: در پی وقوع قتل و سرقت از طلافروشی رضوی در میدان هفت‌تیر شهر یاسوج، موضوع به طور ویژه در دستورکار ماموران پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا تیمی از زبده‌ترین ماموران انتظامی از پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی استان شناسایی و دستگیری قاتل و سارقان را در دستور کار قرار دادند.
 
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: پس از حدود ۴ ماه تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی ماموران انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد پس از هماهنگی با مراجع قضایی و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و با بهره‌گیری از عوامل یگان امداد شهر یاسوج و ماموران پلیس راه استان، عملیات دستگیری اعضای این باند به طور همزمان و در چند عملیات جداگانه انجام شد.

سردار انصاری تصریح کرد: روز پنجشنبه، ۲۴ خرداد ماه و در چند عملیات غافلگیرانه بطور همزمان و جداگانه در شهر یاسوج، محور مواصلاتی"یاسوج به اصفهان"، شهرک صدرا شیراز در استان فارس، ۵ نفر از مسببان، قاتل و سارقان این جنایت پس از درگیری مسلحانه و عملیات تعقیب و گریز، دستگیر شدند.
 
وی ضمن اشاره به اینکه یکی از اعضای این باند طی درگیری مسلحانه مجروح، ادامه داد: از این افراد چندین قبضه سلاح گرم به همراه مقادیر قابل توجهی مهمات کشف و ۳ دستگاه خودروی سواری توقیف شد.
 
گفتنی است، اواخر دی ماه سال گذشته، سارقان به طلافروشی رضوی در یاسوج دستبرد زده و طلافروش را نیز با خود به گروگان برده و به قتل رساندند.

اصفهان امام زمان قتل کهگیلویه و بویراحمد طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر