کد خبر: 633956 A

در استان البرز صورت گرفت؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز از آغاز ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر در این استان از تاریخ 24 خرداد لغایت 16 تیرماه، خبر داد.

به گزارش ایلنا، اسماعیل خلیلی در خصوص اهداف این جشنواره، گفت: این جشنواره در راستای شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم کردن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی در کل کشور با حضور مقامات برجسته کشوری، تعاونگران، پیشکسوتان و مدیران ارشد بخش تعاونی در شهریور ماه سال 1397 برگزار خواهد شد.

وی در خصوص نحوه ثبت نام تعاونگران استان در این دوره از جشنواره تعاونی‌های برتر اظهار داشت: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند از 24 خرداد تا 16 تیرماه سال جاری با مراجعه به آدرس اینترنتی  www.taavonibartar.ir  ثبت نام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ادامه داد: در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر، گرایش صنایع دستی نیز به مجموعه گرایش های شغلی تعاونی ها اضافه شده است.

خلیلی تصریح کرد: هدف از انتخاب تعاونی‌های برتر، دستیابی به توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در جامعه، معرفی توانمندی های بخش تعاون به اقشار مختلف جامعه و مسئولان، ارج نهادن به زحمات تلاشگران بخش تعاون و ارتقای جایگاه و اهمیت تعاون و مشارکت در جامعه است.

وی گفت: ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاون، تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی، توزیعی و خدماتی در مناطق مختلف، معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی برای بهره‌گیری سایر تعاونی‌ها از روش‌ها، دستورالعمل‌ها و ابزارهای مدیریتی، تولیدی و نمونه های موفق با هدف تقویت وضعیت خود و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی از دیگر اهداف این جشنواره است.

شایان ذکر است جشنواره تعاونگران برتر استان البرز هر ساله در شهریورماه و در هفته تعاون برگزار می شود.

استان البرز سیزدهمین جشنواره ملی تعاونگران برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر