کد خبر: 633217 A

سرهنگ جنتی خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری 4 سارق خودرو، مغازه و منزل که اقدام به 150 فقره سرقت کرده بودند خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ بیژن جنتی، گفت: به دنبال دریافت یک فقره پرونده سرقت از کلانتری 11 مرکزی شهرستان فردیس به پلیس آگاهی این شهرستان مبنی بر دستگیری سارق یک دستگاه خودرو تیبا به همراه مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل طلا، لب تاپ، وسایل داخل خودرو، گوشی تلفن همراه، مدارک شناسایی و یک فقره کارت خودروی زانتیا دارای سابقه سرقت در شهرستان آستارا با توجه به احتمال سرقت های متعدد از سوی متهم در سایر استان ها، بازجویی های تکمیلی از وی آغاز شد.

وی گفت: متهم در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر 150 فقره سرقت خودرو و داخل خودرو، منزل و مغازه در شهرهای ساوه، آستارا، فردیس و تهران با همکاری 3 نفر دیگر اعتراف کرد و اذعان داشت که اموال مسروقه را به تعدادی مالخر با قیمت پایین فروخته است.

این مقام انتظامی افزود: با حضور متهم و تعدادی از مالباختگان محل های سرقت در شهرستان های کرج، فردیس، شهریار و ملارد شناسایی شده و مقادیری از اموال سرقتی مکشوفه به صاحبانشان برگردانده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با راهنمایی متهم دستگیر شده محل اختفای 3 متهم دیگر و 3 نفر مالخر در استان های تهران و البرز شناسایی شد و طی چندین عملیات غافلگیرانه تمامی سارقان و مالخرها دستگیر و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند. در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف شد.

دستگیری سارقان در فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر