کد خبر: 633166 A

نجفی تاکید کرد:

استاندار البرز با تاکید بر رفع موانع واحدهای کوچک استان، گفت: بازسازی و نوسازی صنایع در استان از اهمیت بالایی برخوردار است که باید با اهتمام ویژه در این خصوص اقدام شود.

به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که ظهر امروز برگزار شد با تاکید بر ضرورت تسریع در رسیدگی به پرونده های این ستاد، افزود: نوسازی صنایع در استان از اهمیت بالایی برخوردار است که باید با اهتمام ویژه در این خصوص اقدام شود.

وی ادامه داد: باید به رفع موانع واحدهای کوچک استان  نگاه ویژه ای انداخت چرا که برخی مشکلات واحدهای بزرگ در سطوح استانی و یا حتی وزارتخانه قابل حل نیست.

نجفی با بیان اینکه طی دو ماه اخیر 58 پروانه بهره‌برداری در استان صادر شده گفت: پروانه‌های صادر شده با اعتباری حدود 64 میلیارد تومان است که اشتغال بیش از 2 هزار و 450 نفر را به همراه دارد.

وی افزود: البرز در ایجاد فضای کسب و کار روند بسیار خوبی را طی کرده چرا که سال گذشته در جایگاه آخر کشور بود که با اقدامات صورت گرفته ارتقا یافت.

استاندار البرز با اشاره به اینکه طالقان باید در راستای ایجاد بسترهای اشتغال با جدیت بیشتری عمل کند اضافه کرد: طالقان ظرفیت های بزرگی در حوزه گردشگری دارد که باید طرح های این حوزه با دقت بررسی شود.

استاندار البرز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر