کد خبر: 632674 A

به دنبال دستگیری 2 سارق در نظرآباد؛

فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد با انتشار تصاویر سارقان گردنبندقاپ  از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند برای شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی این شهرستان مراجعه کنند. 

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی سلیمانی، گفت : در پی وقوع سرقت طلا از سوی 2 نفر در شهرستان نظرآباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته و تحقیقات محلی موفق به شناسایی سارقان شدند.

سرهنگ سلیمانی خاطرنشان کرد: با تشدید اقدامات گشت زنی در سطح شهرستان و مناطق مجاور، ماموران موفق شدند، راکبان یک دستگاه موتورسیکلت را که با مشخصات سارقان مورد نظر مطابقت داشت را شناسایی کرده و در یک عملیات تعقیب و گریز، موتور سیکلت را متوقف و 2 متهم را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان این که در بازرسی از متهمان، 2 رشته گردنبند، گوشی تلفن همراه و 2 قبضه چاقو، کشف شد گفت: نامبردگان به همراه اموال مکشوفه برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد منتقل شدند.

سرهنگ سلیمانی گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر 50 فقره سرقت به عنف طلا و جواهرات در شهرهای نظرآباد، فردیس، هشتگرد و آبیک اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد ادامه داد: با توجه به احتمال سرقت های متعدد از سوی این دو متهم، دادیار شعبه سوم دادگستری شهرستان نظرآباد، دستور چاپ تصاویر بدون پوشش متهمان را در رسانه های جمعی صادر کرده است لذا از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست می شود تا برای پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد واقع در میدان صنعت مراجعه و یا با شماره تلفن 02645357441 تماس حاصل کنند.

 

شهرستان نظرآباد دستگیری 2 سارق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر