کد خبر: 632087 A

با حضور احمدی نژاد؛

سرپرست شهرداری کرج گفت: اعتبار مناسب برای پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان- باغستان در نظر گرفته شده و پیمانکار به اجرای پروژه بر اساس توان مالی اقدام کند در غیر این صورت شهرداری تدابیر لازم در این خصوص به کار خواهد بست.

به گزارش ایلنا، محمدرضا احمدی‌نژاد در نشست با پیمانکار پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان- باغستان با اشاره به اینکه مساعدت مالی از سوی شهرداری کرج برای تسریع در عملیات اجرایی طرح صورت خواهد گرفت، اظهار کرد: البته این امر مستلزم آن است که پیمانکار نیز جدیت و اهتمام لازم را برای اجرای عملیات نشان دهد تا پروژه در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

وی با تاکید بر اینکه توقف در عملیات اجرایی پروژه یاد شده تحت هیچ عنوانی قابل قبول نیست، افزود: پیمانکار بایستی نسبت به اجرای پروژه بر اساس توان مالی اقدام کند در غیر این صورت شهرداری تدابیر لازم در این خصوص به کار خواهد بست.

سرپرست شهرداری کرج در ادامه بر لزوم تسریع درعملیات اجرایی این پروژه به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان تاکید کرد و ‌گفت: علی رغم مشکلات مالی موجود سعی شده تزریق اعتبار مناسبی به این پروژه صورت گیرد لذا انتظار می رود پیمانکار همکاری لازم را در این خصوص داشته باشد و مرحله به مرحله برای پیشبرد پروژه گام بردارد.

احمدی‌نژاد همچنین ضمن بررسی‌مشکلات و موانع موجود در مسیر پروژه تقاطع غیر همسطح ماهان- باغستان، خاطرنشان کرد: به لحاظ اهمیت این پروژه بایستی هماهنگی لازم برای انجام اقدامات نهایی در اسرع وقت و در اولین فرصت انجام شود.

بررسی پروژه تقاطع غیر هم سطح ماهان_باغستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر