کد خبر: 628169 A

پلیس راه کشور خبر داد:

پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای هراز و کندوان، از یکطرفه شدن تردد در محور کندوان در عصر جمعه یازدهم خرداد ماه خبر داد.

به گزارش ایلنا، پلیس راهور روز سه‌شنبه اعلام کرد که محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه نهم خرداد آغاز می‌شود و تا 6 صبح شنبه دوازدهم خرداد ماه برقرار است.

بر این اساس، تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان و هراز ممنوع خواهد بود.
 
**محور کندوان
رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 14 تا 24 روز جمعه یازدهم خرداد از کرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 در همین روز از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملان سوخت و مواد فاسد شدنی، ادامه دارد.
 
**محور هراز
رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.
براساس اعلام پلیس راه کشور، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 22 فردا (چهارشنبه) و از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور هراز ممنوع است.
 
** وضعیت جوی
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه، هوای امروز کندوان صاف پیش‌بینی شده و هم اکنون دمای هوا در این منطقه 20 درجه سانتی گراد است.

همچنین هوای روز چهارشنبه در این محدوده این جاده کوهستانی صاف تا نیمه ابری، در بعد از ظهر ابری پیش‌بینی شد و دمای هوا در این روز بین 13 تا 23 درجه سانتی‌گراد است.

هوای روز پنجشنبه این محور کوهستانی نیز نیمه ابری تا ابری همراه با رگبار و رعد و برق پیش‌بینی شد و دما هوا نیز بین 14 تا 25 درجه سانتی گراد است.

همچنین هوای روز جمعه جاده کندوان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما پیش‌بینی شد و دمای هوا در این روز نیز بین 21 تا 31 درجه سانتیگراد است.

پایتخت پلیس راه رعد و برق موتورسیکلت وسایل نقلیه سنگین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر