کد خبر: 628072 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز خبرداد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: این جمعیت هر سال در ماه مبارک رمضان طرح همای رحمت را برای کمک به نیازمندان اجرا می‌کند.

به گزارش ایلنا، ناصر چرخساز با اشاره به اجرای طرح همای رحمت در سه بخش، باران مهربانی، توزیع سبد غذایی و سفره های مهربانی در استان البرز اظهار کرد: جمعیت هلال احمر هر سال در ماه مبارک رمضان این طرح را با هدف جذب و شناسایی خیرین برای تهیه سبدهای غذایی و حمایت از افراد زیر پوشش این جمعیت، زنان سرپرست خانوار و بیماران اجرا می‌کند.

وی ادامه داد: جامعه هدف جمعیت هلال احمر استان البرز در جمع آوری کمک‌ها، خیرین، موسسات خیریه، اعضای و داوطلبان این جمعیت، اصناف، اتحادیه‌ها و کارخانه‌ها است.

مدیرعامل‌جمعیت هلال احمر استان البرز افزود: ازجمله برنامه‌های این جمعیت در ماه رمضان برپایی سفره‌های مهربانی است که این سفره‌ها با همکاری خیرین و داوطلبین جمعیت هلال احمر برای اقشار ضعیف و نیازمندان جامعه برپا می‌شود تا آنها در ایام افطار و سحر با غذای گرم اطعام شوند.

چرخساز با اشاره به شیوه توزیع سبدهای غذایی جمعیت هلال احمر استان البرز به نیازمندان اظهار کرد: توزیع کمک‌های این جمعیت بین نیازمندان به صورت بن یا توزیع شبانه و با حفظ کرامت آن‌ها است.

وی تصریح کرد: در بخش باران مهربانی جشن گلریزان به نفع نیازمندان و سایر گروه‌های هدف ، با حضور مقامات شهرستانی و استانی ، هنرمندان ، ورزشکاران ، خیرین ، بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون و سایر شخصیت های اجتماعی برگزار می شود و هر کس به فراخور حال خود کمک های نقدی و غیر نقدی خود را در جهت اهداف طرح همای رحمت به این سازمان اهدا می نماید.

وی گفت: گروه های هدف این سازمان جهت دریافت کمک ، بیماران صعب العلاج ، زنان سرپرست خانوار ، خانواده‌های بد سرپرست و بی سرپرست، خانواده های کم برخوردار حاشیه شهر ها و روستاهای دور افتاده ، ایتام ، معلولین ، سالمندان ، از کار افتادگان و خانواده های زندانیان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را برای اجرای طرح همای رحمت به شماره حساب 5342424221 نزد بانک ملت یا از طریق شماره گیری کد دستوری #5151*733* واریز کنند، همچنین آن‌ها می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را همچون کالاهای اساسی مثل برنج، روغن، گوشت، خرما و حبوبات را به شعب و یا خانه های هلال جمعیت هلال احمر استان البرز در شهرستان ها تحویل بدهند.

طرح همای رحمت مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر