کد خبر: 627905 A

فرمانده انتظامی کرمانشاه:

فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: زن بدحجاب طعمه سارقان برای اخاذی از رانندگان بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ حسین براری گفت: به دنبال اخبار واصله مبنی بر اینکه2  مرد و یک زن با اجاره یک باب منزل در شهر کرمانشاه اقدام به اخاذی از رانندگان می کنند. موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و شگردهای پلیسی دریافتند که زن عضو این باند با بدحجابی به عنوان مسافر دربستی سوار خودروهای عبوری شده و رانندگان را به بهانه های مختلف به داخل منزل می‌کشاند.

سرهنگ براری افزود: در ادامه و بلافاصله پس از وررود فرد راننده به منزل 2 عضو دیگر باند که مرد بودند با شمشیر و قمه اقدام به ترساندن وی کرده و از آنها اخاذی می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه ادامه داد: پس از دریافت چند مورد شکایت از اعضای این باند در نهایت ماموران کلانتری توانستند مخفی‌گاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ضربتی 2 نفر از اعضای باند را دستگیر کنند.

وی با تاکید بر اینکه دستگیری دیگر این عضو باند 3 نفره در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه قرار دارد یادآور شد: 2 متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

سرهنگ براری در پایان و با بیان اینکه در بازرسی از منزل متهمان تعدادی سفته امضا شده نیز کشف شد از شهروندان و رانندگان خواست تا ضمن  مراقبت از خود فریب این افراد را نخورند.

بدحجابی دستگاه قضایی فرمانده انتظامی شهرستان زن رانندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر