کد خبر: 626869 A

صفری خبرداد:

مدیر عامل شرکت ماشین سازی اراک از امضای تفاهمنامه همکاری شرکت ماشین سازی اراک با شرکت RM Rail روسیه خبر داد.

به گزارش ایلنا از اراک، جعفر صفری مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک با اعلام این خبر گفت: مدیران ارشد شرکت RM RAILE روسیه از توانمندی ها و پتانسیل های مجموعه کارخانجات ماشین سازی اراک بازدید بعمل آوردند.

صفری اظهار کرد: در نشستی که پیرامون این بازدید و پس از معرفی شرکت صورت گرفت، مدیران این شرکت روسی ضمن ابراز خشنودی از حضور در این شرکت اذعان داشتند که از این میزان توانمندی و تجهیزات یکپارچه موجود در مجموعه مادر تخصصی ماشین سازی اراک که امکان تولید انواع تجهیزات صنعتی را در خود به صورت کامل دارد، شگفت زده شده اند.

وی ادامه داد: همچنین در حاشیه جلسه مدیران شرکت روسی RM RAILE با مدیران و معاونین شرکت ماشین‌سازی اراک، ضمن بررسی راه‌های همکاری فی مابین تفاهم نامه همکاری بین طرفین مبنی بر توسعه فعالیت‌های دو شرکت و استفاده از توانمندی های دو مجموعه صنعتی در پروژه های آتی به امضا رسید . 

گفتنی است شرکت RM Rail یک سازنده روسی است که از بخش های صنعتی و مهندسی تشکیل شده است و محصولاتی همچون تجهیزات پالایشگاهی، وسایل نقلیه موتوری، قطعات خودرو ، ماشین های راه آهن و …. را تولید می کند.

شرکت ماشین سازی اراک امضای تفاهم نامه همکاری شرکت ماشین سازی اراک با شرکت RM Rail روس جعفر صفری، مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک تجهیزات پالایشگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر