کد خبر: 625632 A

مهدی حاجی‌قاسمی:

رئیس کمیسیون عمران و معماری شورای‌شهر کرج در بازدید از پروژه بزرگراه‌شمالی گفت: این طرح برای تکمیل نیازمندِ حمایت‌های ملی است. 

به گزارش ایلنا، مهدی حاجی‌قاسمی در نشستی که برای بررسی آخرین وضعیت پروژه بزرگراه شمالی برگزار شد با تاکید بر لزوم انجام مطالعات اقتصادی در این طرح، اظهار کرد: از ابتدای امر اعلام کردیم انجام این پروژه با توجه به وسعت و اهمیتی که دارد نیازمند حمایت‌های ملی است چراکه شهرداری کرج با توجه به مشکلات عدیده‌ای که دارد به تنهایی قادر به تکمیل آن نخواهد بود. 

وی با اشاره به اینکه پروژه بزرگراه‌شمالی اهمیت زیادی در موضوع ترافیکِ درون‌شهری و برون‌شهری دارد، گفت: امیدواریم دستگاه‌های ملی و فرا استانی مساعدت ویژه به این پروژه بزرگ داشته باشند.

رئیس کمیسیون عمران و معماری شورای‌شهر کرج با بیان اینکه راه‌اندازی این بزرگراه، ترافیکِ مسیرهای داخلی کرج را به اتوبان منتقل می‌کند، یادآور شد: خودروهایی که قصد تردد در مسیرهای تهران – کرج و کرج - قزوین را دارند پس از فعال شدن بزرگراه‌شمالی، بدون ورود به شهر وارد اتوبان می‌شوند که ضمن کاهش ترافیک، زمان تردد را نیز کاهش خواهد داد.

حاجی قاسمی بزرگراه شمالی را یکی از مهمترین و ارزشمندترین طرح‌های ترافیکی کرج دانست و افزود: راه‌اندازی این پروژه نقشی موثری در کاهش ترافیک کلانشهر کرج ایفا خواهد کرد که امیدوارم با توجه به وسعت و اهمیت آن توجه و حمایت‌های لازم صورت گیرد.

شورای شهر کرج مهدی حاجی قاسمی راه اندازی بزرگراه شمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر