کد خبر: 625616 A

سرهنگ علی سلیمانی خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد، گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی نظرآباد، سارقان طلا و جواهرات که در شهرهای استان البرز و قزوین اقدام به 50 فقره سرقت کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی سلیمانی، اظهار داشت: در پی وقوع سرقت طلا از سوی 2 نفر در شهرستان نظرآباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت .

وی خاطرنشان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته و تحقیقات محلی موفق به شناسایی سارقان شدند.

سرهنگ سلیمانی گفت: با تشدید اقدامات گشت زنی در سطح شهرستان و مناطق مجاور ، ماموران موفق شدند، راکبان یک دستگاه موتورسیکلت را که با مشخصات سارقان مورد نظر مطابقت داشت شناسایی کرده و در یک عملیات تعقیب و گریز ، موتور سیکلت را متوقف و 2 متهم را دستگیر کنند .

این مقام انتظامی با بیان این که در بازرسی از متهمان 2 رشته گردنبند، گوشی تلفن همراه و 2 قبضه چاقوکشف شد، گفت: نامبردگان به همراه اموال مکشوفه برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد منتقل شدند.

سرهنگ سلیمانی گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر 50 فقره سرقت به عنف طلا و جواهرات در شهرهای نظرآباد، فردیس، هشتگرد و آبیک اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد با بیان این که متهمان به همراه پرونده، تحویل مراجع قضائی شدند از شهروندان خواست تا چنانچه با این شیوه یا از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد مراجعه کنند.

دستگیری سارقان طلا که موجی از وحشت و هراس را در بین شهروندان ایجاد کرده بود و موجب رضایت مال باختگان و اهالی این شهر ها شده و با نصب پلاکارد و بنر از تلاش های فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد به ویژه پلیس آگاهی قدردانی کردند.

 

شهرستان نظرآباد سارقان طلا و جواهرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر