کد خبر: 624924 A

فرمانده انتظامی خوزستان خبرداد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند سارقان مسلح منزل در عملیات ضربتی پلیس شوشتر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر اظهار داشت: درپی وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه از منازل به صورت باندی در شهرستان‌های شوشتر، اهواز، باوی و حمیدیه، تدابیر عملیاتی به پلیس آگاهی ابلاغ شد.
 
عباس زاده افزود: تیم‌های ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شوشتر به کارگیری و باتوجه به جغرافیای سرقت‌های انجام شده، روش‌های متعدد برای به دام انداختن آن‌ها اعمال شد.
 
وی عنوان کرد: پس از ساعت‌ها تلاش مستمر، سرکرده باند شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضایی، در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد.
 
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه سرکرده باند در بازجویی‌های انجام شده به سرقت‌های مسلحانه با همدستی ۹ نفر اعتراف کرد، افزود: کارآگاهان پلیس سایر اعضای باند در شهرستان‌های اهواز، شوشتر و باوی را شناسایی و طی چند عملیات منسجم و هماهنگ دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان، ۲ قبضه سلاح غیرمجاز، مقادیری پول که از فروش اموال مسروقه اندوخته بودند، به همراه ۴ دستگاه خودرو که در سرقت‌های مسلحانه از آنها استفاده می‌کردند، کشف و توقیف کردند.
 
سردار عباس زاده باتوجه به اعترافات سارقان درخصوص چگونگی وقوع سرقت ها، بیان کرد: سارقان با پرسه در شهرستان ها، خانه‌های روستایی نفوذپذیر را شناسایی و به صورت باندی و به وسیله اسلحه گرم، اعضای خانواده‌ها را تهدید و اقدام به سرقت طلاجات و لوازم منزل می‌کردند.
 
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این رابطه ۲ مالخر شناسایی و دستگیر شدند، ادامه داد: متهمان به ۲۰ فقره سرقت مسلحانه منزل، در شهرستان‌های مذکور اعتراف کردند.

استان خوزستان خانواده سرقت شناسایی و دستگیر سرقت مسلحانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر