کد خبر: 624112 A

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان البرز از نظارت و ارزیابی فروش اقلام پرمصرف و مایحتاج اساسی مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش ایلنا، رمضان رستمی از آغاز طرح تشدید بازرسی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: در این طرح نظارت بر اقلام پرمصرف و مایحتاج اساسی مردم مورد ارزیابی و نظارت دقیق خواهد گرفت که بدین منظور بازرسان در دو شیفت صبح و عصر در سطح بازار خواهند بود.

وی واحدهای صنفی را به رعایت قوانین و دستورالعمل‌های صنفی دعوت کرد و افزود: رعایت حقوق مصرف کنندگان و ارائه کالا و خدمات با کمیت و کیفیت قانونی و همچنین رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی ویژه این ماه بسیار حائز اهمیت خواهد بود و با متخلفان برابر مقررات برخورد خواهد شد.

رستمی افزود: متناسب با تقاضای عمومی، همه اقلام مورد نیاز عموم در این ماه، توسط دستگاه‌های ذیربط تامین و در حال عرضه می باشد و هیچگونه کمبودی در حال حاضر وجود ندارد. همچنین طبق توافقات حاصله، قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه 12 هزار تومان، حلیم درجه یک 12 هزار و 500 و درجه دو 10 هزار تومان تعیین گردیده که واحدهای عرضه کننده نیز ملزم به رعایت آن طی این ماه خواهند بود.

وی با اعلام پاسخگویی تلفن های رسیدگی به شکایات، از عموم مردم خواست تخلفات صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، تقلب، عدم درج قیمت و صدور صورتحساب را با تلفن های 5 – 32218154 مطرح کنند تا مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

 

رمضان رستمی نظارت بر بازار ماه رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر