کد خبر: 622100 A

به دلیل شدت گرد و غبار؛

مدارس برخی از شهرستان‌های استان فارس در نوبت عصر یکشنبه 23 اردیبهشت تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایلنا، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش فارس گفت: با توجه به شدت گرد و غبار و آلودگی هوا ناشی از آن، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان‌های شیراز، مرودشت، کازرون، ممسنی، رستم، فیروزآباد، لامرد، مهر، سروستان امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۷ در نوبت عصر تعطیل است.

حمیدرضا شعبانی با اعلام این خبر افزود: بنابر تصمیم ستاد مدیریت بحران استانداری فارس، با توجه به وضعیت بسیار خطر ناک و خطرناک آلودگی هوا، ناشی از شدت گرد و غبار در شهرستان های شیراز ، مرودشت ، کازرون، ممسنی، رستم، فیروزآباد ، لامرد، مهر ، سروستان، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی و پیش دبستانی در این شهرستان‌ها، امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۷ در نوبت عصر تعطیل است.

وی در ادامه گفت: با توجه به وضعیت غیرخطرناک (ناسالم) هوا در شهرستان‌های نی ریز، خرم بید، استهبان، داراب و سایر شهرستان‌های دارای این وضعیت، تصمیم‌گیری در مورد تعطیلی نوبت عصر مدارس، به فرمانداران این شهرستان ها به عنوان رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان محول شده است.

همچنین برای نوبت عصر در شهرستان استهبان، مدارس ابتدایی و پیش دبستانی تعطیل است و در شهرستان داراب نیز تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت عصر تعطیل اعلام شده است.

استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر