کد خبر: 614844 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: عقد توافق‌نامه با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای احداث بیمارستان هزار تختخوابی اردبیل انجام می‌شود تا عملیات اجرای این پروژه بزرگ در اردبیل آغاز شود.

به گزارش ایلنا، قدرت اخوان اکبری در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات در اردبیل به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت، گفت: عقد توافق‌نامه با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای احداث بیمارستان هزار تختخوابی اردبیل انجام می‌شود تا عملیات اجرای این پروژه بزرگ در اردبیل آغاز شود.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته سلامت، افزود: از جمله اهداف برگزاری برنامه‌های هفته سلامت در استان اردبیل می‌توان به تبیین اهمیت سلامت و تحقق شعار انسان سالم٬ سیاست‌گذاری جدید برای ارتقای سلامت و جلب مشارکت سازمان‌های غیردولتی و سازمان‌های مردم نهاد اشاره کرد.

اخوان اکبری تصریح کرد: از جمله برنامه‌های حائز اهمیت دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل برای امسال می‌توان به افتتاح بیمارستان امام رضا(ع) اردبیل در ماه جاری، احداث بیمارستان 148 تختخوابی پارس‌آباد و تلاش برای افتتاح بیمارستان سوانح و سوختگی ترومای اردبیل اشاره کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل در رابطه با احداث بیمارستان یک هزار تختخوابی اردبیل گفت: اقدامات لازم برای اخذ مجوز احداث بیمارستان هزار تختخوابی در اردبیل اخذ شده و این پروژه بزرگ با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیا احداث می‌شود که حدود 350 میلیارد تومان برای احداث ابنیه این پروژه مورد نیاز است.

اخوان‌اکبری افزود: حدود 350 میلیارد تومان دیگر نیز برای تجهیز این بیمارستان مورد نیاز است که تلاش می‌کنیم از فاینانس خارجی و مساعدت وزارت بهداشت، برای این پروژه جذب اعتبار کنیم.

اردبیل قدرت اخوان اکبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر