کد خبر: 613360 A

زینی‌وند:

معاون استاندار یزد گفت: راه توسعه و ساختن افق روشن کشور، حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان است.

به گزارش ایلنا، علی زینی‌وند در نشست با شرکت‌های فن‌آور مستقر در پارک علم و فناوری یزد، گفت: مجموعه پارک علم و فناوری یزد خدمات ارزشمندی در زمینه‌‌ی حمایت از فناوری و تولید در استان داشته اند.

وی با اشاره به نام گذاری سال 97 توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: علاوه بر جنبه تبلیغاتی این شعار، شرکت های دانش بنیان می توانند بهره برداری های مفیدی هم برای خود و هم برای آینده‌ی کشور از این شعار داشته باشند.

زینی وند با بیان اینکه در حال حاضر گستردگی و دسترسی آزاد به محصولات حتی در کشورهایی که عضو سازمان تجارت جهانی نیستند زیاد است، تصریح کرد: اگر قرار است ما حرف از توسعه بزنیم و افق کشور را روشن بسازیم باید از شرکت های دانش بنیان حمایت کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد افزود: تجربه‌ی موفق دنیا این است که قبل از تسهیلات، بازار فروش، تکنولوژی و موارد دیگر، به بحث آینده بینی و پیش بینی تولیدات اهمیت داده شده است.

زینی وند با بیان اینکه برای موفقیت در سطح جهانی باید کیفیت را بالا برده و قیمت را کاهش داد، گفت: این امر با کمک دانش، پژوهش و بررسی های علمی ممکن است و باید در دل پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های مستقر در آن اتفاق بیفتد.

وی افزود: برای اجرایی کردن این امر باید سرمایه و دانش در یک راستا قرار بگیرند

گفتنی است، در این نشست سید حسین دشتی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری یزد و محمدحسین زارع، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، زینی وند را همراهی می نمودند

دانش بنیان زینی وند پارک علم و فناوری یزد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر