کد خبر: 609393 A

رئیس دانشگاه آزاد واحد اردبیل خبر داد:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از راه‌اندازی «یونی هتل » در شهر توریستی سرعین خبر داد.

به گزارش ایلنا، اسحق رسولی در جمع خبرنگاران گفت: دانشکده تخصصی گردشگری در قالب « یونی هتل» با هدف تربیت و آموزش تخصصی توریسم، امسال در شهر سیاحتی سرعین راه اندازی می شود.

وی بیان کرد: در راستای همگامی دانشگاه آزاد اسلامی با توسعه استان، تفاهم نامه ای با استانداری اردبیل برای راه اندازی دانشکده تخصصی گردشگری، ایجاد رشته های مرتبط با صنعت گردشگری و همچنین آموزش های آزاد بین المللی در واحد سرعین منعقد شده است.

وی افزود: در حال حاضر رشته های حسابداری، معماری و آب در دانشگاه آزاد اسلامی سرعین دایر است و تلاش بر این است رشته های کارآفرینی گردشگری، بازاریابی گردشگری و رشته های مرتبط با مهارت های حوزه هتلداری و رستوران‌داری از سال آینده در سرعین ایجاد شود.

رسولی گفت: توسعه دانشگاه با توسعه استان گره خورده است و سعی ما رفع نیازهای علمی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی استان با استفاده از تمام ظرفیت های هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و امکانات فیزیکی است.

وی ادامه داد:گردشگری و سلامت دو محور فعالیت های دانشگاه در راستای تحقق اهداف فوق است که از همه استادان و کارکنان دانشگاه درخواست می کنیم در این زمینه نهایت همکاری را داشته و ایده های خود را مطرح کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اضافه کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی تجربه بسیار موفقی در خصوص توسعه بدون وابستگی به بودجه دولتی را دارا است و این تجربه می تواند در آینده شتاب بیشتری به خود گیرد.

اردبیل سرعین اسحق رسولی دانشگاه آزاد اردبیل یونی هتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر