کد خبر: 604788 A

امام جمعه کن:

امام جمعه کن گفت: یکی از بهترین سال‌های دوران عمر همۀ ما در پیش است. فصل بهار با فصل نیایش، فصل تحول و فصل تقرب، فصل زیبایی و فصل شکوفایی مادی و معنوی هم زمان شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی نمازجمعه بخش کن ، نماز جمعه امروز -25اسفند ماه جاری- به امامت حجت الاسلام والمسلمین یحیی صالح‌نیا و حضور امت حزب‌الله غرب تهران درحسینیه سرآسیاب کن برگزار شد.

امام جمعه کن درخطبه اول گفت: یکی از بهترین سال‌های دوران عمر همۀ ما در پیش است. فصل بهار با فصل نیایش، فصل تحول و فصل تقرب، فصل زیبایی و فصل شکوفایی مادی و معنوی هم زمان شده است.

وی افزود: بهاری باشید. من از خودم شروع می کنم. من آدم های کارشکن در مسائل خودم را دعا کرده ودشمنان خود را بخشیده و  برای آنها دعا می‌کنم.

وی درادامه خاطرنشان کرد: با ارزش ترین کار ما پرداختن به خودمان است. وقت خود را تلف پیگیری خطاهای دیگران نکنید.  کارنامه سال خود را بررسی کرده و رجبی باشید و مانند خداوند عالم  اهل رحمت و خدمت باشید.

 امام جمعه کن خطاب به نمایندگان منتخب مردم گفت: مجلسی که چهار بار یک وزیر را استیضاح می کند و هر چهار بار به او رای اعتماد می دهد یک جای کارش اشکال دارد.

وی خاطرنشان کرد: برخی سیستم‌ها مثل دستگاه قضایی باید متحوّل شود واستقبال از ایده‌های دانش بنیان و اعتماد به مهندسان جوان استقبال گردد و شغل‌های مبتنی بر تولید مثل کشاورزی، دامپروری توسعه یابد.

 صالح‌نیا در پایان خطبه دوم گفت:فضای مجازی باید تبدیل به فرصت شده و با گسترش کسب و کارهای مجازی و با کاهش بوروکراسی اداری برای جوانان اشتغال ابجاد شود.

نماز جمعه سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر