کد خبر: 601659 A

رئیس کلانتری ۱۷۶حسن آباد خبرداد:

رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن آباد، با اشاره به دستگیری ۲ سارق باتری‌های دکل‌های مخابراتی در یک شهرک صنعتی، گفت: ارزش اموال ربوده شده توسط این متهمان ۱۶ میلیون تومان برآورد شده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسینی اظهار داشت: با شکایت نماینده حقوقی شرکت مخابرات در خصوص سرقت تجهیزات صنعتی و باتری‌های دکل‌های مخابراتی، تیمی از ماموران این کلانتری برای دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند.
 
این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی‌های انجام شده از محل‌های سرقت چهره و مشخصات خودروی متهمان به دست آمد و مدتی بعد ماموران موفق شدند در یکی از گشت‌زنی‌های خود دو سارق را که در حال باز کردن باطری‌های چند دکل مخابراتی در شهرک صنعتی حسن‌آباد بودند، را مشاهد و دستگیر کنند.
 
وی افزود: متهمان به همراه تجهیزات مسروقه به کلانتری منتقل شدند و تحت بازجویی‌های انجام شده به سرقت هشت باتری ۵۰ کیلوگرمی به ارزش ۱۶ میلیون تومان اعتراف و همچنین اقرار کردند که سرب و مس‌های موجود در باتری‌ها را جدا کرده و به مالخران اموال مسروقه می‌فروختند.
 
رئیس کلانتری ۱۷۶، بیان داشت: متهمان پس از اعتراف و تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند و اموال با هماهنگی‌های انجام شده به شرکت مخابرات تحویل داده شد.

پلیس آگاهی تهران بزرگ سرقت شرکت مخابرات مخابرات باطری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر