کد خبر: 601558 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بیمه تامین اجتماعی با ۴۵۰ میلیارد تومان بدهی بیشترین میزان بدهی را به دانشگاه علوم پزشکی دارد.

به گزارش ایلنا  طاهره چنگیز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۶۵ درصد از جمعیت استان اصفهان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، اظهار کرد: همه این بیمه‌شدگان از خدمات مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیمه‌ها ۷۰۰ میلیارد تومان به بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بدهکار هستند، افزود: در این میان بیمه تامین اجتماعی با ۴۵۰ میلیارد تومان بدهی بیشترین میزان بدهی را به دانشگاه علوم پزشکی دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه بیمه خدمات درمانی و بیمه نیروهای مسلح بدهکاران بعدی دانشگاه علوم پزشکی هستند، گفت: بیمه‌ها تاکنون هیچ اقدامی در خصوص پرداخت بدهی خود نداشته‌اند.

وی با بیان اینکه بیمه تامین اجتماعی هنوز حق بیمه‌های بهمن ماه سال ۹۵ را بدهکار است، افزود: در این زمینه دانشگاه علوم پزشکی آماده تهاتر و برداشت حق بیمه به جای مطالباتش است و این در حالی است که تحقق این امر مستلزم تصمیم‌گیری مسئولان بالادستی است.

چنگیز بدهی دانشگاه علوم پزشکی به مراکز درمانی، پزشکان و شرکت‌ها را معادل میزان مطالبه‌اش از بیمه‌ها اعلام کرد و گفت: چنانچه بدهی بیمه‌ها به دانشگاه علوم پزشکی پرداخت شود می‌توان بدهی‌های دانشگاه علوم پزشکی را تا دی ماه سال جاری پرداخت کرد.

 

استان اصفهان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر