کد خبر: 598419 A

مدیر درمان استان زنجان خبرداد:

مدیریت درمان استان زنجان، گفت: با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، مدیریت درمان استان زنجان و 5 مرکز درمانی تابعه و دفتر اسناد پزشکی این استان دارای گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو 9001-2015 شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان، محمدی مدیر درمان استان زنجان، گفت: با استقرار سیستم مدیریت کیفیت، مدیریت درمان استان زنجان و 5 مرکز درمانی تابعه (پلی کلینیک حکیم هیدجی ، درمانگاه‌های روزبه زنجان ، شفای ابهر ، شهدای خرمدره و سهروردی خدابنده) و دفتر اسناد پزشکی این استان دارای گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو 9001-2015 شد.

وی افزود: اقدامات و برنامه ریزی جهت دریافت گواهینامه ایزو با تدوین کلیه فرآیندها و آموزش گسترده تیم‌های ممیزی از اوایل سال 95 آغاز شد و با انجام ممیزی داخلی توسط تیم ممیزی ستاد مدیریت درمان ، استقرار آزمایشی استاندارد ایزو و نهایتا انجام ممیزی نهایی توسط شرکت صادر کننده گواهینامه در بهمن ماه سالجاری ، موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001-2015 برای ستاد مدیریت درمان و 6 واحد تابعه شدیم.

مدیر درمان استان زنجان با اشاره به اینکه بهبود کیفیت خدمات در سایه استقرار استاندارد ایزو با دقت و سرعت بیشتری حاصل می‌گردد تصریح کرد آنچه مهم است باید به موضوعات نگاه سیستماتیک داشته باشیم و نواقص و کمبودها را به فرصت تبدیل کنیم.

محمدی برنامه محور بودن ، امانتداری، پاکدستی ، رازداری در امور درمان بیماران ، کرامت انسانی در رفتار حرفه ای مدیران وکارکنان ، قانون مداری ، عدالت محوری و همبستگی سازمانی با تکیه بر حفظ یکپارچگی کالبدی و عملکردی را از ارزشهای مهم مدیریت درمان استان برشمرد و اظهار داشت تخصص گرایی در سایه جذب بهترین نیروهای انسانی و آموزش و بالندگی آنها از اهم برنامه های ستاد مدیریت درمان است.

وی همچنین تداوم استقرار استاندارهای اعتبار بخشی در بیمارستانها و مدیریت کیفیت در کلیه مراکز تابعه را خواستار شد و تاکید کرد بهبود مستمر و روزآمد خدمات درمانی و همچنین دریافت گواهینامه ایزو زمانی ارزش خود را نشان میدهد که مراجعین و بیمه شدگان به مراکز درمانی ، با آرامش خاطر و  روی گشاده از خدمات درمانی ما رضایت داشته باشند.

مدیر درمان استان تمرکز بر شاخصهای موثر بر رضایتمندی ذینفعان را ارتقاء تکریم مشتریان ، ساماندهی نظام پیشنهادات و افزایش تعامل با ذینفعان اعلام کرد و گفت امروز در دورانی زندگی میکنیم که باید  با اجرای مدیریت مشارکتی و تکیه بر خرد جمعی و سلامت کاری کارکنان و با تلاش مستمر در مسیر تعالی و سرآمدی همسو با راهبردهای کلان سازمان گام برداریم .

محمدی در پایان استقرار سیستم مدیریت کیفیت در ستاد مدیریت درمان، درمانگاه‌های تابعه و دفتر اسناد پزشکی این استان را حاصل رهنمودها و پشتیبانی‌های مدیر عامل سازمان ، مدیران ساعی ستاد مرکزی و همت و تلاش گسترده کارشناسان و مجموعه کارکنان پرتلاش دانست و این موفقیت چشمگیر را به آنان تبریک گفت.

تامین درمان استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر