کد خبر: 594784 A

استاندار آذربایجان غربی:

استاندار آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون به 229 واحد در استان، 2413 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،محمد مهدی شهریاری درجلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که صبح امروز با حضور اعضای این کارگروه در محل استانداری برگزار شد  بر ضرورت همکاری هرچه بیشتر بانک های استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید تاکید کرد و گفت:عملکرد بانک های استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید رضایت بخش نیست.

وی تاکید کرد: از مدیران بانک های استان انتظار می رود با دید توسعه‌ای به مسائل استان بنگرند و با اهتمام ویژه در موضوع پرداخت تسهیلات رونق،استان را در حل مشکل بیکاری و رونق واحدهای تولیدی کمک کنند.

استاندار آذربایجان غربی همچنین از بانک های خصوصی استان خواست در امر پرداخت تسهیلات رونق تولید همکاری بیشتری داشته باشند.

شهریاری در ادامه بر لزوم تعیین تکلیف وضعیت طرح‌های معرفی شده به بانک‌ها، ارائه گزارش موارد انصراف از دریافت تسهیلات رونق تولید و همچنین تلاش بیشتر بانک‌های استان در جهت جذب اعتبارات تاکید کرد.

اسکندری با بیان اینکه هدفگذاری استانی برای سال جاری، احیای 630 طرح و واحد با 9 هزار میلیارد ریال اعتبار بود، افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون به 229 واحد در استان، 2413 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

 

رفع موانع تولید شهریاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر