کد خبر: 594202 A

سید مهدی نقوی:

مشاور مدیرعامل و سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد انزلی از راه‌اندازی سامانه‌های ارتباطی جدید شهروندان با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، سید مهدی نقوی، مشاور مدیرعامل و سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه سامانه‌‌های ثبت صدای مشتری (در قالب وب کیوسک و اپلیکیشن موبایلی) و نیز پیام کوتاه دوسویه، طراحی و راه‌اندازی گردید که امکان ارسال شکایات، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و... از طریق آنها وجود دارد، در خصوص دلایل ایجاد سامانه‌های فوق گفت: سامانه‌های ارتباطی فوق به منظور ایجاد ارتباط بدون واسطه مابین مشتریان سازمان و ارباب رجوع، فعالان اقتصادی، گردشگران، بازدیدکنندگان و... با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان، ارتباطات غیرمستقیم و دیجیتال نقش مؤثری در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و نهادینه شدن موضوع رضایتمندی و همچنین کاهش مراجعات مردمی و رفع بوروکراسی اداری ایجاد شده است.

وی با اعلام اینکه صفحه اینترنتی سامانه صدای شهروند در پرتال سازمان با آدرس anzalifz.ir از طریق "درگاه خدمات الکترونیک" بخش "تکریم ارباب رجوع"، قابل دسترسی است، اظهار داشت: دومین سامانه ارتباطی با این حوزه نظارتی سازمان، سامانه پیام کوتاه دوسویه به شماره ۵۰۰۰۲۹۸۱ است که شهروندان می‌توانند پیام‌های خود را به صورت شبانه‌روزی به شماره مزبور ارسال کند. 

 

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با تصریح براینکه حریم خصوصی مشتریان نیز به طور کامل حفظ خواهد شد، سومین بخش این سامانه را وب کیوسک مربوط به سامانه صدای شهروندی بیان داشت که در طبقه اول ساختمان اداری این سازمان در دسترس عموم قرار دارد.

سید مهدی نقوی سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد چهارمین و آخرین بخش از سامانه ارتباطی با اداره کل نظارت و ارزیابی عملکرد سازمان منطقه آزاد انزلی را نرم افزار تلفن همراه این سامانه اعلام کرد و افزود: نرم افزار مزبور از لینک https://anzalifz.org/downloads/cvoice.apk قابل دانلود و اجرا بر روی تلفن های هوشمند با سیستم عامل اندروید می باشد.

 

منطقه آزاد انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر