کد خبر: 594194 A

شهردار رشت:

شهردار رشت با بیان اینکه هسته مرکزی شهر نباید درگیر ترافیک باشد تصریح کرد: یکسری تعارفات در حیطه ترافیک باید برطرف شود و اگر به دنبال پویایی ، تولید درآمد و ثروت هستیم باید به این مهم به طور ویژه توجه شود.

به گزارش ایلنا از رشت، مسعود نصرتی، شهردار رشت در مراسم افتتاح مرکز کنترل ترافیک شهرستان رشت گفت: هنوز در ابتدای کار هستیم و اگر قرار است رشت تبدیل به مقصد گردشگری شود باید مشکلات ترافیکی شهر را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه هسته مرکزی شهر نباید درگیر ترافیک باشد، اظهار داشت: یکسری تعارفات در حیطه ترافیک باید برطرف شود و اگر به دنبال پویایی، تولید درآمد و ثروت هستیم باید به این مهم به طور ویژه توجه شود.

شهردار رشت افزود: فاز دوم این مرکز امروز در راهور گیلان افتتاح می‌‌‌‌شود و در حال حاضر، ۳۹ دوربین ثبت تخلف خریداری و نصب شده و قصد داریم به زودی دوربین‌ها را ارتقا ببخشیم.

نصرتی با بیان اینکه جمعیت شهر رشت شناور است، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده یقینا به جایگاه خوبی در مقوله ترافیک دست پیدا می‌کنیم و از طریق سرمایه‌گذاری که فراخوان آن هفته آینده اعلام می‌شود نسبت به ایجاد زیرساخت فیبر نوری در رشت ورود می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه مشکلات ترافیک در رشت باید حل شود، خاطرنشان کرد: حتی اگر نمی‌خواهیم گردشگرپذیر شویم باید مشکل ترافیک رشت را برطرف کنیم و این معضل موجب آزار روان و اعصاب شهروندان شده است.

شهردار رشت با تقدیر از رسانه‌ها در راستای پوشش اخبار حوزه مدیریت شهری ابراز داشت: امیدوارم با تصویب بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت بتوانیم شرایط را به سمت مطلوب پیش برده و شاهد توسعه روز افزون و همه‌جانبه شهر رشت باشیم.

مسعود نصرتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر