کد خبر: 584867 A

هفته بیستم لیگ آزادگان؛

در هفته بیستم لیگ آزادگان تیم فوتبال آلومینیوم اراک به مصاف تیم نساجی مازندران رفت که در نهایت با تک گل محمد عباس‌زاده در دقیقه 14 نتیجه را واگذار کرد

به گزارش ایلنااز اراک، از هفته بیستم رقابت‌های فوتبال دسته اول کشور تیم فوتبال آلومینیوم اراک در استادیوم شهید وطنی قائم شهر مقابل نساجی مازندران تن به شکست داد.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک با ترکیب آیدین قویدل، ابوالفضل قربانی، میلاد رخشان، رسول سروش‌نیا، مجید عیدی، رضا نبی‌زاده، میثم خداشناس، حسین احمدلو، ایمان رئیسی‌نسب، بهادر عبدی و منصور تنهایی به مصاف نساجی مازندران رفت.

در این دیدار که با چند دقیقه تأخیر آغاز شده بود، محمد عباس‌زاده بازیکن باسابقه نساجی که در نقل و انتقالات نیم‌فصل دوم از سایپا به این تیم آمده بود، موفق شد در دقیقه 14 با ضربه‌ای آکروباتیک دروازه تیم آلومینیوم را باز کند.

تیم آلومینیوم اراک در دقیقه 72 بازی در پی اخراج رسول سروش‌نیا دقایق پایانی بازی را 10 نفره ادامه داد و در پایان، این مسابقه با همان تک‌گل محمد عباس‌زاده به سود نساجی خاتمه یافت.

آلومینیوم با این شکست هشتمین باخت این دوره از مسابقات را به دست آورد و در همان مکان سیزدهم جدول باقی ماند دور رفت نیز آلومینیوم اراک در خانه مقابل نساجی تن به شکست داد

نتایج سایر دیدارها به شرح زیر پیگیری شد:

ماشین‌سازی‌تبریز 0 - 0 گل گهرسیرجان

برق جدید شیراز 3 - 4 شهرداری ماهشهر

اکسین البرز 1 - 0 شهرداری تبریز

مس کرمان 2 - 1 راه‌آهن

مس رفسنجان 2 - 1 فجر سپاسی

صبای قم 1 - 2 خونه به خونه

بادران تهران 1 - 1 ملوان

نساجی مازندران 1 - 0 آلومینیوم اراک

دیدار نفت‌ مسجدسلیمان - ایران جوان بوشهر به دلیل پدیده گرد و خاک به تعویق افتاد.

 

لیگ آزادگان آلومینیوم اراک تیم نساجی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر