کد خبر: 578591 A

با حضور حقیقی؛

در مراسمی با حضور معاون استاندار مرکزی، محمد قناتی به‌عنوان سرپرست فرمانداری زرندیه معارفه شد.

به گزارش ایلنا از اراک، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در این مراسم  اظهار داشت: دشمنان با ایجاد نفاق و تفرقه‌افکنی بین اقوام و اقشار مختلف و جنگ‌های نیابتی با به وجود آوردن گروه‌های خبیثه‌ای چون داعش که تظاهر به دین اسلام و شرعیت دارند درصدد ضربه زدن به اسلام ناب بر آمدند که هیچ‌کدام از این تحرکات تکراری آنها جوابگو نبوده و نخواهد بود.

حقیقی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی به برکت وحدت پایه‌گذاری شده توسط امام خمینی(ره) که توسط رهبر انقلاب در حال ادامه پیدا کردن است، از چهره بسیار خوبی در سطح جهان برخوردار است و حضور ایران در نشست‌های مهم دنیا نشات گرفته از این امر است و با تدبیر از این تحدیدها فارق آمده ایم.

وی با اشاره به حضور هوشمندانه مردم در راهپیمایی محکوم کردن اغتشاشات اخیر گفت: راهپیمایی 13 دی‌ماه در نقاط مختلف استان‌مرکزی در اعتراض و محکوم کردن اغتشاشات اخیر ثابت کرد مردم ایران در دفاع از آرمان‌های نظام و رهبری همواره ایستاده‌اند و به دشمن اجازه دخالت در امور کشور نمی‌دهند و هر کجا احساس شود با هوشیاری و حضور آگاهانه اقدامات دشمنان را در نطفه خفه می‌کنند و همیشه دشمنان و استبداد و استکبار از نفوذ عاجز مانده است .

حقیقی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار تصریح کرد :نکته حایز اهمیت برای مسوولین به عنوان خادمین ملت تکریم مردم می باشد که ضمن برگزاری جلسات ملاقات مردمی باید مردم این تکریم را احساس کرده و با عمل به وعده ها آن را ببینند تا مشارکت مردمی و اتحاد تقویت شود و تکریم تنها به معنی ملاقات عمومی نمی باشد و به خواسته ها و مطالبات مردم با عمل گرایی و ملاقات موثر باید نتجه حاصل شود و فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان باید پاسخگوی مردم باشد و نظارت و ارزیابی از دستگاه ها در این زمینه صورت بگیرد و مسوولین به وعدده های خود عمل کنند .

معاون استاندار افزود : اقدامات دولت در بخش های مختلف باید به مردم اطلاع رسانی شود و باید  پاسخگوی مناسب به رسانه ها باشیم و قطعا رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسوولین هستند و رسانه ها نیز با انتقاد سازنده و رعایت صلاح ملی یاری گر مسوولین خواهند بود .

ایشان با تاکید بر حفظ وحدت و اتحاد اظهار داشت : تعامل با کلیه گرو ه هایی که در چارچوب قانون فعالیت می کنند ضامن امنیت جامعه می باشند  و ایجاد وفاق و همدلی بین احزاب ، گرو ها ، نهادها و .. برای ایجاد نشاط سیاسی در جهت پیشبرد اهداف این نظام و دولت باید مورد توجه فرمانداران قرار گیرد و در این زمینه اقدام نمایند و فرمانداران باید از تعامل و همکاری احزاب در راستای توسعه شهرستان استفاده کنند .

حقیقی ادامه داد: جوانان برای بیان خواسته های قلبی خود نباید لکنت زبان بگیرند   و بدون شک حضور جوانان در عرصه های مختلف زمینه کسب توفیقات زیادی را در حوزه های مختلف فراهم می کند و از جوانان شایسته به عنوان فرصت و ثروت استفاده شود و جوانان نیز در چارچوب قانون فعالیت کنند .

معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استاندار اضافه کرد : شهرداران و شوراها برنامه های اجرایی را در راستایی کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشند و در بحث مشارکت مردم با ارایه طرح های کاربردی  نقش موثری در سطح شهرستان ایفا کنند . 

وی با اشاره به  ایجاد و گسترش اتحاد و همدلی و حدت  بین مردم افزود :  برای ایجاد اتحاد و همدلی بین مردم باید اعتماد مردم به مسوولین تقویت شود  و لزوم به وجود آمدن اعتماد رضایت از عملکرد مسوولین توسط مردم است که در نتیجه به مشارکت مردم در زمینه های مختلف در راستای توسعه ختم می شود   .

در این جلسه با تقدیر از اقدامات جعفر نخستین فرماندار پیشین زرندیه  ،با اهدای حکم استاندار توسط معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری محمد قناتی به عنوان سرپرست فرمانداری زرندیه معارفه شد. گفتنی است نخستین به عنوان سرپرست حوزه استاندار یزد معرفی شده است.

استان مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر