کد خبر: 578433 A

دادستان راور مطرح کرد:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور با بیان اینکه سلامت و امنیت غذایی جامعه مورد تاکید است، گفت: طرح استقرار امنیت غذایی در راستای صیانت از حقوق عامه با قوت در شهرستان راور در حال انجام است.

به گزارش ایلنا از کرمان، حجت الاسلام و المسلیمن اسماعیل بلوچ زاده در حاشیه بازدید هیات عالی امنیت غذایی شهرستان راور اظهار داشت: با دستور قضایی و طبق نظر کارشناسان دامپزشکی و اداره بهداشت شهرستان، میزان 70کیلوگرم گوشت غیرقابل مصرف معدوم شد.

دادستان راور ضمن تذکر به کسانی که حقوق عامه مردم از جمله سلامت و بهداشت عمومی جامعه را به مخاطره می اندازند، گفت: اصناف متخلف هرچه سریعتر بایستی نسبت به رفع نواقص بهداشتی ظرف مدت معین اقدام کنند.

‌وی بر اهمیت سلامت غذایی و تامین بهداشت عمومی جامعه تاکید کرد و افزود: خوشبختانه در بازید هیات عالی امنیت غذایی، وضعیت بهداشتی اکثر اغذیه فروشی ها، رستوران ها و کشتارگاه سطح شهر مطلوب ارزیابی شد.

این مقام قضایی اعلام  داشت: در راستای حفظ حقوق شهروندی نظارت و بازرسی ها به طور مستمر ادامه خواهد داشت و با متخلفین عرصه بهداشت عمومی به شدت برخورد خواهد  شد.

شایان ذکر است در این بازرسی هیاتی متشکل از  از روسای مرکز بهداشت، اداره دامپزشکی، اصناف و پلیس آگاهی، دادستان عمومی و انقلاب  شهرستان راور را همراهی کردند.

انقلاب جامعه حقوق سلامت امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر