کد خبر: 568209 A

با اعلام صفریان؛

مشاور جوان استاندار در دیدار اعضای شورای‌مرکزی با رزم‌حسینی استاندار کرمان اظهار داشت: این شورا هیچ موازی کاری با هیچ‌کدام از دستگاه‌های اجرایی استان نداشته است.

حسین صفریان در گفت‌وگو با ایلنا پیرامون برگزاری این نشست گفت: ابتدا می‌خواهم از همه آنهایی که در کمیته‌ها در طول این چهار سال یاریگر این شورا بودند تشکر و قدردانی کنم و امیدوارم کنار ما باشند و تجربه‌شان را در اختیار دوستان جدید که به ملحق شده‌اند، بگذارند.

وی افزود: در این نشست ضمن معرفی اعضای جدید کمیته‌ها خواستیم تا دغدغه های جوانان بی‌واسطه به آقای استاندار گفته شود و امیدواریم تا با مساعدت و پیگیری شخص اول استان و نماینده دولت بخش اعظمی از این مشکلات و معظلاتی که جوانان استان با آن روبرو هستند تا حد توان حل شود.

مشاور جوان استاندار کرمان اظهار داشت: می‌پذریم در چهار سال گذشته ما هم نواقصی داشته‌ایم و بخشی از این نواقص هم به بدنه دولت برمی گردد که در این نشست خواستیم با تبیین یک نقشه راه و در ادامه اهداف تشکیل این شورا، مطالبه جوانان در استان کرمان جدی‌تر و با دید بازتری پیگیری شود.

صفریان با بیان اینکه این شورا هیچ دخالتی در دستگاه‌های اجرایی نداشته، ادامه داد: خوشبختانه نشان دادیم تشکیل این شورا و حضور مشاوران جوان استاندار نه تنها باعث هیچ موازی‌کاری با هیچ دستگاه دولتی نشده بلکه این نیروی جوانی، ایده‌ها و دغدغه‌ها بوده‌اند که در خیلی از موارد به دستگاه‌ها و مدیران‌شان یاری رسانده‌اند. به جرات می‌توانم بگویم این گروه هیچ هزینه مادی و معنوی برای دولت نداشته و هیچ‌گاه در مسایل سیاسی باعث بوجود آمدن حاشیه نبوده است.

وی افزود: اعضای گروه مشاوران جوان استاندار، جوانان نخبه‌ای هستند که علاوه بر آینده‌نگری، دغدغه امور جوانان را دارند و به این واسطه در این شورا مشغول فعالیت هستند. هرچند بخشی از نارضایتی هم در این بین وجود دارد که قطعا ما آنها را می‌پذیریم اما رویکرد شورا در مجموع رویکری موازی و مساوی با اهداف دولت بوده و خواهد بود.

مشاور جوان استاندار کرمان در پایان اعضای جدید کمیته‌های شورای مرکزی گروه مشاوران جوان را معرفی و خاطرنشان کرد: از این پس احمدرضا بزرگی دبیر شورای مرکزی، هادی فتح‌نژاد مسول کمیته برنامه‌ریزی، صادق نخعی مسئول کمیته مشاوران جوان دستگاه‌های اجرایی، ساجد رحمانیان مسئول کمیته سیاسی، میلاد مقیمی‌زاده مسئول کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، حامد سعادت مسئول کمیته فرهنگی و هنری، محمدرضا روحی مسئول کمیته اجتماعی، محمدرضا دهقان‌پور مسئول کمیته اقتصادی، کیان سیدی مسئول کارگروه کارآفرینان جوان و مریم غفاری مسول کارگروه شرکت‌های دانش‌بنیان هستند. همه افرادی که امروز معرفی شدند باید بدانند وظیفه سنگینی بر دوش دارند و آنها پل ارتباطی بین جوانان استان و شخص استاندار هستند. جوانان استان بایستی مطالبه‌هایشان را حتما از طریق اعضا پیگیری کرده و اعضای این شورا موظف هستند تا نماینده به حقی برای جوانان استان‌شان باشند.

استان کرمان استاندار کرمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر