کد خبر: 567895 A

سرپرست دادسرای انقلاب مشهد خبرداد:

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی از دستگیری عوامل آتش زدن در یکی از مساجد در مشهد خبر داد.

به گزارش ایلنا، قاضی حیدری با اعلام این خبر اظهار داشت: طی روزهای اخیر دو هسته از عوامل فریب خورده که با انجام تحرکاتی مبادرت به وارد آوردن خسارت به اماکن عمومی در شهر کرده و با آتش زدن درب یکی از مساجد موجب خدشه دار شدن عواطف مذهبی و اعتقادی همشهریان مومن و خداجو مشهد الرضا (ع) شده بودند، دستگیر شدند. 
 
سرپرست مجتمع قضایی  انقلاب مشهد گفت: با توجه به حساسیت و توجه ویژه ریاست محترم دادگستری استان خراسان رضوی و دادستان محترم مرکز استان نسبت به این موضوع، اقدامات ویژه جهت پیگیری این پرونده در دستور کار قرار گرفت.
 
وی افزود: اقدامات این افراد که ناراحتی مردم شریف و مومن مشهد مقدس را به دنبال داشت، سبب شد تا اداره کل اطلاعات استان، پیگیری این موضوع را به طور جد در دستور کار خود قرار دهند.
 
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان(عج) با همکاری دیگر نهادهای امنیتی و انتظامی با اقدامات اطلاعاتی دقیق توانستند این دو هسته را شناسایی و در نهایت در یک عملیات دقیق دستگیر کنند.
 
حیدری با تاکید بر این که فریب خوردگان این گونه اقدامات مذبوحانه باید بدانند نهادهای امنیتی و انتظامی هوشیارانه تمامی تحرکات دشمنان این نظام را رصد خواهند کرد، گفت: نهادهای امنیتی و انتظامی مسئول برقراری امنیت عمومی و نظم اجتماعی و دفاع از مقدسات و ارزش‌های اسلامی بوده و در صورت چنین تحرکاتی به طور جدی و قاطعانه با مسببان آن برخورد خواهند کرد.
 
قاضی حیدری در پایان با اشاره به این پرونده اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع تلاش بر این است که پرونده این افراد با نوع عملکردشان با دقت لازم بررسی و در اسرع وقت تعیین تکلیف نهایی شود.

انقلاب خراسان رضوی دادستان عمومی و انقلاب مشهد دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر