کد خبر: 561929 A

معاون دانشگاه آزاد خبرداد:

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد از تخفیف، تقسیط و تاخیر در مهلت پرداخت شهریه برای دانشجویانی که در مناطق زلزله‌زده خسارت مالی دیده باشند، خبر داد.

 به گزارش ایلنا،حجت الاسلام ابراهیم کلانتری با ابراز تاسف از وقوع زلزله مرگبار در غرب کشور، اظهار داشت: رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد و رئیس دانشگاه، پیش از وقوع زلزله در استان کرمانشاه بر حمایت ویژه از دانشجویان مناطق محروم کشور تاکید کردند.

وی افزود: اکنون که زلزله در مناطق محروم اتفاق افتاده است، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد به درخواست‌های دانشجویانی که از لحاظ اقتصادی، مشکل برایشان به وجود آمده است، با نگاه مثبت رسیدگی می‌کند.
 
معاون‌فرهنگی و دانشجویی‌دانشگاه آزاد درباره درخواست دانشجویان این دانشگاه مناطق‌زلزله‌زده غرب کشور برای نقل و انتقال افزود: شرایط نقل و انتقال دانشجویان مشخص است. ممکن است موارد خاصی مطرح شود که با نگاه مثبت در کمیسیون مربوطه رسیدگی خواهد شد.
 
کلانتری ادامه داد: به فاصله کوتاهی از وقوع زلزله اخیر، تقریبا تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و به ویژه واحدهای‌غرب کشور، با همه‌توان به یاری‌هموطنان آسیب‌دیده‌شتافتند و تا زمانی‌که‌نیاز باشد، کمک‌رسانی و پشتیبانی با هماهنگی مسئولان مربوط ادامه خواهد داشت.

دانشگاه آزاد رئیس دانشگاه معاون مناطق زلزله زده زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر